Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a bullterrie...

Mi a véleményetek a bullterrierről? Tényleg csak engedéllyel lehet venni?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 13:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
21:00-ás Itt a bullterrierekről van szó és azoknak nem szokás már vágni a fülüket. Rengeteg kiállításon és bullterrier találkozón jártam már, de én még vágott fülű bullterriert nem láttam. Lehet, hogy kevered a fajtát a pitt bull terrierrel, vagy a staffordshire terrierrel. Ajánlom a következő cikk elolvasását , és abból kiderül a lényeg a fajtáról [link] . Vagy célszerű a google-ba beírni, hogy bullterrier kupírozás. Jó, hogy már rég senki sem a kérdésre reagál. :D
2009. okt. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kedves de mivel pitbullom van feltűnt volna ha róla beszélek:) Egy dolog, hogy mit látsz kiállítási kutyákon meg hogy mik a hétköznapi szokások.
2009. okt. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem az a helyzet hogy engedéllyel lehet tartani csak az hogy elvileg be kell jelenteni ha harci kutyát tartasz, de erről csak annyit már több mint 10 éve életben van a törvény tudomásom szerint, és azóta kb.: 10 kutyát jelentettek be. szóval hivatalosan ma Magyarországon ennyi harci kutya van.
2009. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem kell harci kutyát bejelenteni mert hála az égnek NINCS ilyen ma, Magyarországon. Meglepő de a bársonyszékben ülő pöc5ök sem ilyen hülyék. A törvényben beszélnek veszélyes ill. agresszív kutyákról, az ő tartásukban van eltérés normális társaikhoz képest de harci kutya nem létezik. Az Amerikai Pitbull Terriereket kell bejelenteni, ivartalaníttatni, fizetni rájuk egy lerakat pénzt. Természetesen 1996 óta maroknyi kutya lett bejelentve. Szerencsére. Hisz alapból veszélyes ebnek tekintik őket:((
2009. okt. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!