Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok az Angol Bullter...

Mit gondoltok az Angol Bullterrierről?

Figyelt kérdés

Sokan félnek ettől a kutyától, csak a pletykák miatt... -amiknek nem egyszer volt alapja is...- de ez a kutya nem egy megrözött gyilkos. Szerinted?


Kép: [link]


2010. jún. 30. 12:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
szerintem inkább staffordshire bullterrier ez akutya annyira nem is szép és staffi még erösebb is
2010. jún. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az egyik legszebb kutyafajta.

Egyszerűen gyönyörűek

Én zt tudom,hogy a külseje lehet kemény(sokak szerint ronda),de nagyon kedves és ragaszkodó kutyusok.

Én boldog lennék egy bullterrierrel.

2010. jún. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem nagyon jópofa, de kemény, és különleges fajta.

A sok rossz hír, nem csak erre a fajtára vonatkozik....hanem doberman, staffi, husky, -ra is. Szerintem.


Gondolom alaposan utánanéztél, természetesen nem mindenkinek jó ez a fajta.

Olyan gazdi kell neki, aki domináns, következetes, kemény, de nyugodt, szereti, és foglakozik is vele eleget!!

Mert Ő kemény tud lenni, irtó sok energia van benne, amit muszáj levezetnie, és ha felülkerekedik a családon, valóban lehetnek gondok.

De alapjában szerintem inkább a kutyákkal agresszív, ha megfelelően van nevelve, foglalkozva vele, akkor szuper barát lesz!!! :-))


szió

2010. jún. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

OFF: Ami a képen van Első!!!! az egy Angol Bullterrier!!! szakértő -.-" És nem mindegy, hogy melyik az erősebb?!!Az ember nem úgy választ fajtát!

ON: Nekem jövőre lesz ilyen kutyám, de már évek óta szerelmes vagyok a fajtába. Egyáltalán nem vad, az embereket egyenesen imádja. Más kutyákkal is jól kijön, viszont már egész kiskorban hozzá kell szokatni. Nevelésében határozottnak kell lenni, de nem tűri a durva bánásmódót (mint oly sok más kutya sem). Az emberek többsége inkább hisz a bulvárnak, aminek sokszor alapja sincs, mert ugye ha történik valami kutyatámadás, az ember jobban felkapja a fejét egy pitbull vagy. bull terrier szó hallatán. Akárki akármit is mond, szerintem nagyszerű kutya.

2010. jún. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Bocs első azthittem a képre mondod! Sorry!
2010. jún. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%
Nyugodtan pontozzatok le , de sztem undorító ahogyan kinéz.Nekem egyáltalán nem tetszik.
2010. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ő a klasszikus esete az annyira csúnya, hogy az már szép kategóriának. Én nagyon bírom, de még pár kutyát fel fogok nevelni mielőtt bevállalnék egyet.


Én nem vagyok elég kemény egy ilyen kutyához, pedig masztiffokkal nőttem fel. Emberrel mindig barátságos, ha nem nevelik nagyon félre, de a kutyákkal lehetnek gondok.


Őt is meg lehet nevelni, mint minden kutyát, de sajnos mostmég nem merem vállalni.


Pedig nagyon jó arc.

2010. jún. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én nem félek, nem ijesztő (sőt aki errefelé lakik az kb olyan bátor hogy a gazdi lába mögül ugat) hanem csúnya. Bocsi, ez a véleményem. Amnúgy semmi bajom vele. És az ilyen kutyák gazdái néha bunkók mert menőzni akarnak hogy milyen vadállat kutyájuk van.
2010. jún. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

12.41 vagyok! Szia!


OFF:(bocsi, de kiváncsi vagyok...)

Naaaaa? Hogy döntöttél????

Lesz bullod, vagy sem? :-)))

2010. júl. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Tegnap óta van bullom!!! És imádom. Annyira jófej, pedig fajtamentéstől van, nem is kölyök, mégsem agressív, a 6 hónapos babával is csak játszani akar. -ami a gyereknek kicsit sok :D- Imádom
2010. júl. 1. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!