Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felétek szoktak a kutyások...

Felétek szoktak a kutyások köszönni egymásnak?

Figyelt kérdés
Nálunk igen :)
2009. okt. 7. 06:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi szoktunk mert kisfaluban akik ugymond nagyobb kutyások hogy legalább visszük öket sétálni.Meg hát mi 5-en 6-an vagyunk csak szóval mindig összejárunk hogy a kutyák tudjanak játszani meg stb.
2009. okt. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó neked. Én megyei jogú városbam lakom. Igaz köszönnem néhányan->húzzá innen me kiengedem a német juhászt/pitbull/staffot/bullterriert/rotit stb. Akik meg nem szólnak be azoknak neveletlen kutyája van póráz nélkül vagy pedig gyereke (tehát övé a világ, többek között az egész út én meg repüljek és stb...) Jó neked, laknék ott ahol te. Itt csak beszólogatás, kutyások semmibevétele van, menőzés meg bunkók... :( Vagy kát kutyást ismerek. De azok is csak azért kedvesek, mert szemet hunyok a kocsi elé kirohangálós, vissza nem jövős kutyájuk előtt, epdig igencsak zavaró és kellemetlen. :(
2009. okt. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Pécsen, felénk igen. Legalábbis nagyrészük. De lehet csak azért köszönnek, mert én köszönök.
2009. okt. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Felénk csak vakkantanak egymásra ha találkoznak.
2009. okt. 7. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én most költöztem faluba és sétáltam a kutyával,amikor elmentem egy földszinti teraszon álló hölgy mellett.Köszönt,hogy szia és később vette észre a kutyát és mondta:"Jaj,bocs,sziasztok!"

Pedig nem sértődtem volna meg,ha nem köszön a kutyának. :-)

2009. okt. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Kisváros Budapest mellett, nálunk köszönünk, sőt leállunk beszélgetni amíg a kutyák játszanak.
2009. okt. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
egyébként azt figyeltem meg, h a törpeuszkár, yorkshire terrier gazdik sokkal kevésbé köszönnek, és általában nem is engedik oda a kutyájukat az enyémhez(nem egy gyilkospitbullgyerekvérevővadállat). most pontozzatok le nyugodtan, de én ezt így tapasztalom.
2009. okt. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten, VI. ker. kutyafuttatón, igen, köszönünk, sőt mindig beszélgetünk is, amíg a kutyák játszanak. Ha csak az utcán találkozunk, akkor is.
2009. okt. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mi is köszönünk egymásnak, beszélgetünk amíg a kuttyok játszanak :) Nagyon sok jó embert ismertem meg a kutyám által. És igen nekem is ez a tapasztalatom, hogy akiknek ilyen divatkutyájuk van nem köszönnek.... Esténként össze szoktunk jönni 5-10-en változó, de ilyen yorkie meg ilyesmi gazdik inkább felveszik a kutyájukat mikor meglátják, és mennek tovább oda se köszönnek. Engem nem is zavar annyira, csak a kutyát sajnálom, h milyen rossz lehet neki,hogy menne játszani ő is csak hát a gazda felkapja... De én ahol eddig jártam, általában köszöntek :)
2009. okt. 7. 18:05
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sok helyen megfordultam már a kutyámmal, mindenhol nagyjából pozitív tapasztalatok értek. Kis városban lakok Borsodban itt köszönünk egymásnak, beszélgetünk. Laktam Pesten, ott is mindig jóban voltam a többi kutyással, Szegeden úgyszintén. A kisgyerekesek mindenhol bu2ik, már bocsánat a kifejezésért de sokszor ért kellemes meglepetés is mikor a pöttöm kislányt odaengedték játszani a pitemhez:) Aranyosak voltak, a kicsi alig érte fel a kutyát:) Kiskutyások.. hát ugyan az, mint a gyerekeseknél.
2009. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!