Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki ismer kiskutyát amit...

Valaki ismer kiskutyát amit gazdája megunt, esetleg nehézséget okoz már neki a tartása?

Figyelt kérdés
Lakásba szeretnék kisméretű kutyust,mivel uszkárunk " itthagyott" 1 éve. Lehet felnőtt is-látogatható-lakásban/telken/autóban lenne. Aki tudna,kérem értesítsen.Menhelyek nem jöhetnek szóba,sajnos a hozzáállásuk komolytalan.

2013. jún. 3. 10:11
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
K Alexandra ! Köszönöm-pontosan így van,tehát nem kell kifejtenem bővebben. A "hozzáállásról" ? Egy felnőtt C.Corso volt gazdikeresőnek ajánlva-jelentkeztem ,két hét után rájuk telcsiztem-miért nincs válasz ? Nincs idő-társadalmi munkában végzik,ne sürgessem őket stb.. Innen kezdve rájöttem.hogy adomány-élelem mehet ,de kérdések-kérések nem.Biztos vannak becsületes állatbarát helyek is-majd keresem. Arra gondoltam,hogy Tv-ben stb...panaszkodnak tulajok-tenyésztők,hogy nem bírják tartani a kutyust /chip-oltás stb.../ ha jelentkezem nem értik mit akarok. Ennyi eddig amire jutottam.
2013. jún. 3. 14:21
 12/20 A kérdező kommentje:
K Valetta ! Miért nem ad ? Azért mert szerintem a kommunikáció nem erősségük. Nem értem mit értesz azalatt hogy " megvan az oka" ? Soha nem volt menhelyi kutyám,viszont társként tartott igen.Ebből eredően magánszemély jöhet szóba.
2013. jún. 3. 14:29
 13/20 anonim ***** válasza:
51%

Mi ma fogadtunk örökbe az illatosi úti menhelyről egy csöppséget. Első kutyánk, és első menhely ahová ellátogattam.

Múlt héten voltunk ott szétnézni, először. Rám jellemző, hogy eleinte mindenkire gyanakvóan nézek. Másodszorra viszont feltűnt, hogy az ott dolgozók alapvetően kedvesek, és nagyon jóindulatúak, mind a kutyák, mind a nézelődők felé. Vannak kölyök, és idősebb kutyák is, kicsi és nagytermetűek. Őket tudom ajánlani, ha szeretnél jó kutyát. Csak elmondod mit szeretnél, és az ott dolgozók készségesen megmutatják a kutyákat.

Némelyik egyből elhozható. Akik a napokban kerültek be, rájuk várni kell, mert van valamennyi karantén idő.

Azért írok csak, mert engem tényleg nagyon meglepett, illetve meghatott az, amit ott láttam. És nagy dolog, kihozni egy kutyát egy telepről, ezzel az életét mented meg. :)


[link]

[link]

2013. jún. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

A Bottyán Equus állatotthon üzemeltetőit személyesen ismerem, nagyon kedves emberek!

Keresd meg őket, vannak nálunk kölyök kutyák is (ízelítőül az egyik), de felnőtt kutyusok is! :)

[link]


Ill. a győri gyepin van bent egy nagytestű kutyus - itt ugye bármikor altathatnak, engem nagyon megfogott, hátha téged is, ha már cane corso-t emlegettél..

[link]

2013. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Az Illatos út NEM MENHELY!!!!!!

Bocsi, csak nagyon szúrja a szemem....

2013. jún. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
56%
Lehet nem szakszerűen fogalmaztam, de a lényeg, hogy kutyákat lehet örökbefogadni onnan, a dolgozók jó emberek, stbstb. :D lényeget leírtam.
2013. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
86%

Minden gyepiről lehet örökbefogadni, sőt, szerencsére nem az a jellemző, ami Ajkára pl. A legtöbb gyepi képes normálisan működni.

Az, h 14 nap után altatnak, nem szemétség, hanem törvény adta jog, és sokszor sajnos szükséges rossz. Új kutyának, megfigyelés alatt álló kutyának, kobzott kutyának hely KELL, akkor is, ha ezért másikat el kell altatni.

2013. jún. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
74%
Ez elég szomorú, hogy így van, elvégre a hajléktalanokat sem altatják el, ha betelt a szálló...
2013. jún. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
80%

Viszont nem ismerek olyan hajléktalanszállót, ami ha teltház van, akkor beengedne újabb embereket.

Illetve olyan szociális munkást se, aki minden évben kényszerszülésre fogná a nőnemű hajléktalanokat.

2013. jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.
2013. jún. 3. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!