Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most már elegem van! Kinek...

Most már elegem van! Kinek kell bejelenteni, ha állatkínzást tapasztalok?!

Figyelt kérdés
Küldtem egy csomó állatmentő szervezetnek levelet, egy elhanyagolt puli kutyáról. De még csak vissza sem írnak. A kutya totál sovány, csomós a szőre, szerintem süket is, mert nem igazán reagál semmire. Retteg az emberektől, egy dőlöngélő ház telkén lakik, a tuladj meghalt, a szomszédok etetik néha napján. Küldtem képet, videót, mi a szar kell még, hogy csináljanak valamit az ügy érdekében?! És ne azzal jöjjenek, hogy "a birtokháborítás" mert pl.: Amerikába minden gátlás nélkül elkobozzák a tisztességes állatvédő szervezetek az elhanyagolt kutyákat. Az emberektől nagyon fél, szerintem évek óta senki em ment oda hozzá egy simire. Évek úta ott él, élt odd egy fekete mudi szerű is, az még láncon is volt, és aztán meghalt. Szóval most már ez elég zavaró. Kit lehet ezzel felhívni, vagy e-mailt írni neki, vagy valami?! Amúgy ez Pest megye/Nagykáta

2013. jún. 3. 17:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha 15 éves vagy, akkor semiképpen ne menj be magánterületre, még akkor sem ha a tulajdonos elhunyt, mivel ha elkapnak véletlenül, a szüleid is megtudják, és gondolom azt nem szeretnéd. Keress egy fenlőttet, akit ugyanúgy érdekel egy kutya sorsa. Akár szülő, akár felnőtt testvér, rokon, vagy csak egy szomszéd. Ő menjen be a rendőrségre, mert sajnos 15 évesen nem fognak komolyan venni téged, mert fiatal vagy. Ez tapasztalat sajnos régebbről. :) Esetleg facebookon próbáld meg felvenni a kapcsolatot menhelyekkel.
2013. jún. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!