Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki ismeri a Barf-al való...

Aki ismeri a Barf-al való etetést, írjon már útmutatást hogyan is kell valójában, valamit olvastam róla, de pl. hányszor kell egy héten belsőséget adni, hányszor csontost, olaj milyen gyakran kell?

Figyelt kérdés
2013. jún. 3. 21:50
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szívesen :)

Én január óta barfozok teljes mértékben, tavaly szeptember környékén kezdtem utánajárni a témának.

Az olajat fokozatosan növeld majd és nem lesz gond :) Én először csak egy fél pumpálásnyit adtam és így növeltem fokozatosan.

Spenót egészséges nekik, bármikor adhatsz :) Én még nem adtam, én java részt sárgarépát, céklát (rengeteg vitamin van benne) és idény zöldséget/gyümölcsöt szoktam adni. Most pl. két pofára ette az epret is :)

Ill. én elég sok kiegészítőt használok (almaecet, lucernapor, zöldkagyló stb.)

2013. jún. 6. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!