Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék kutyasétáltatást...

NAGY VIKTOR kérdése:

Szeretnék kutyasétáltatást vállalni. Hol lehet keresni ehhez kutyás embereket? Hirdetést kellene feladjak?

Figyelt kérdés

2013. febr. 23. 11:10
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Budapesten szeretnék
2013. febr. 23. 11:11
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább lakótelepeken érdeklődj. Idős személyeknél van előnyöd. Kiadhatsz hirdetést is, hátha jelentkeznek. Ne legyél túl drága!
2013. febr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha pénzt is akarsz kapni érte akkor felejtsd el :D Emberek tényleg azon spórolnak hogy 10ftal drágább vagy olcsóbb tejet vegyék.

Csak az amerikai filmekbe létezik ilyen szakma.

Egyébként ha ilyenben gondolkozol akkor csak a környéken éri meg. Ha már el kell utazni valahova érte akkor drágább vagy és szerintem 300-500ftnál többet senki nem adna érte

2013. febr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ahol sétáltatni szeretnél ott ragasz ki sok cetlit, meg a házakban a faliújságra. Odamehetsz kutyás emberekhez is hogy tudna-e valakit aki keveset tudja sétáltatni a kutyáját mert a kutyások ismerik egymást.
2013. febr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A pénz annyira nem számít
2013. febr. 23. 11:39
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez nem fog működni, én legalábbis nem bíznám ismeretlen, kutyás tapasztalattal nem rendelkezőre a kutyámat még ingyen sem. Panzióztatással együtt működhet, de hogy egy idegen járkáljon hozzám és hozza-vigye a kutyát, hát nem, köszi.
2013. febr. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Idegeneknél valószínűleg kudarcba fullad az ötleted. Idegeneknek nem valószínű hogy bárki is oda adja a kutyát. Olyanoknál érdeklődj, akiket ismersz esetleg azoknál érdeklődj, környéken ha társasházban laktok, és van kutya akkor esetleg ott. De nem valószínű hogy szerencsével jársz.
2013. febr. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én még a legjobb barátomra sem bízom rá a kutyasétáltatást, max ha ott vagyok mellette, és látom mit csinál. 2 különböző ember valószínűleg nem ugyanúgy reagálja le a dolgokat, nem azzal a módszerrel fegyelmez, dicsér. Többet árt a kutyának, mintha a gazdi egyszer nem vinné el sétálni. Ha kutyázni szeretnél, menj inkább menhelyre segíteni, ott is lehet, sőt kell sétáltatni a kutyákat, főleg ha a pénz nem számít.
2013. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A fegyelmezés még hagyján, de én mindig azt a példát hozom fel, ha megtámadja a kutyámat egy 60 kilós kaukázusi, te kiállsz érte? Teljesen természetes módon nem, hiszen nincs olyan érzelmi kötődésed a kutyámhoz, mint nekem. Már csak ezért sem bíznám senkire a kutyáimat. Sokszor még az élettársamra is csak nehéz szívvel bízom, nemhogy egy idegenre. És szerintem egy felelősségteljes gazdi így gondolkodik.
2013. febr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem nagyon ragasztgatnék semmit se ki sehová sem, mert csak egyszer lássa meg egy NAV-os....
2013. febr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!