Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire terrier kutyusokat...

Dazse kérdése:

Yorkshire terrier kutyusokat nem kell csaszaroztani? Nekem az a nagyobbik fajta van, szulesnel nem lesz gond?

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikorra várható az ellés, és mikor vizsgálta állatorvos? (ultrahang, féreghajtás, stb) Herpesz ellen be lett oltva?
2013. jún. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

junius 18-19-20-21-22 elso termin

junius 23-24-25-26-27 masodik termin

ezeken a datumokon varhato

nem voltam vele ultra hangon,kiskoraban minden oltast megkapott,betegsegekre,veszetsegre

2013. jún. 5. 10:37
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A herpesz oltást a vemhesség alatt kapja a kutya.
2013. jún. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan volt fedeztetve, hogy ennyire tág időpontok vannak az elléshez?

Császározni akkor kell, ha nem bírja erővel, leáll az ellés, beragad egy nagyobb kölyök, stb.Egy ellésnél bármi megtörténhet. Ezért kell orvos, akit el lehet érni bármikor, ha gond van.

2013. jún. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

azert tudom ilyen pontosan az idopontokat,mert sajat kan kutyusom van es figyeltuk

orvos az nem gond ot barmikor hivhatom ha gond lenne

de remelem nem lesz semmi gond

ez lesz az elso

jovoheten azert elviszem ultrahangra megnezetni akutyusom

2013. jún. 5. 11:47
 6/10 anonim ***** válasza:
67%
Na, megint itt vannak a szaporítók gyöngyei okosodni ...
2013. jún. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Húha itt nagy gondok vannak...Nincs olyan kutya fajta ahol 100%-ig ki van zárva a császár! Nincs olyan hogy nagyobbik fajta yorki mert a yorkikból csak egy méret van. A fedeztetést meg iszonyatosan elcseszted, azért kérdezték hogy lehet ennyi nap mert nem lehet ennyi napot átfogni. A császár nagyban függ a felmenőktől súly alapján, előveszed a 2 kutyád törzskönyvét és megnézed a felmenőket, ha valamelyiket nem ismered rákereshetsz neten, onnan nagyjából már fogod tudni, hogy mennyi esélye van a császárnak. Dédszülőkig elég vissza menned, ha nem találsz róluk a neten adatot akkor szépen felhívod a tenyésztőt és érdeklődsz nála az ősök iránt. Ezt amúgy pároztatás előtt kellett volna. Ha pedig törzskönyv nélküli keverékeid vannak akkor pedig köszönjük, hogy gyarapítod a menhelyeket és felelőtlenül gyártod a patellás kölyköket.
2013. jún. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó teljesen jól mondta.

Plusz egyáltalán nem tudod jól a dátumokat...Kb egy fél hónapot felsoroltál,erre ránézésre én is képes lettem volna..


Törzskönyvet elő,tenyésztő telefonszámát elő.Tartod a kapcsolatot vele ugyebár..


Amennyiben nincs se tk,se orvosi szűrés,de még csak egy rohadt herpesz oltás se,akkor fogadd gratulációm...

2013. jún. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod,kiskorában minden oltást megkapott.Azóta nem?
2013. jún. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre az alomra is piszok nagy szükség lesz... :(
2013. jún. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!