Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy yorkit?

Szeretnék egy yorkit?

Figyelt kérdés
Szeretnék örökbefogadni egy yorkit, de nem láttam aktívnak a fajtamentők oldalát. Hol találhatok yorkikat?
2013. jún. 5. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Írj a fajtamentőknek,hogyha tudomásuk van befogadható kutyáról,szóljanak neked,mert te szeretnél befogadni egyet.Illetve más menhelyeken is érdeklődj,sajnos nem minden kutya kerülhet a fajtamentőkhöz :(
2013. jún. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2013. jún. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Menhelyek oldalán nézz még körül, mert biztos van még rengeteg, de ez a 4 is nagyon aranyos:)

2013. jún. 6. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2013. jún. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezekről lemaradtam. De bárki tud bármiről, majd írjon. :)
2013. jún. 8. 12:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Esetleg itt nézz szét,nagyon sok gazdikereső kutyus van :(
2013. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
a link lemaradt [link]
2013. jún. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Annyit még fontos tudnod, hogy mivel rengetegen szaporítják, lehetetlen körülmények között a yorkikat, a fajtamentők (és más szervezetek is) csak akkor fognak neked kutyust adni, ha rövid határidőn belül ivartalanítod, vagy kifizeted az ivartalanítás költségét. Szeretnek biztosra menni abban, hogy az új gazdinál nem ugyanaz lesz a "dolga" a kiskutyának, mint ahonnan kimentették.
2013. jún. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nekem van pénzem, és imádom a kutyákat. Egy forintot sem sajnálok rájuk költeni.

Ha akarnék, tudnék venni tenyésztőtől.

A lényeg pont az, hogy szeretném szebbé tenni az eddig szerencsétlenek életét.

Én megmutatom nekik, hogy ha van is olyan, aki lemond róluk, én biztosan nem.

Szóval nem azért szeretnék örökbe fogadni, mert sajnálom a pénzemet egy igazi, szép, tenyésztett egyedre. :)

2013. jún. 8. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!