Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon félek! Párzásuk után...

Nagyon félek! Párzásuk után valami történt könyörgöm segítség!?

Figyelt kérdés
Kan kutyám párosodott egy szukával és mivel nem tudtuk hogy természetes hogy utána összeragadnak, azt hittük nagy baj van! Nem lettek "szétszedve", de félek hogy valami történik a kutyámmal. Ugye nincs okom aggodalomra??? Annyira félek hogy ki se merek menni hozzá, eddig csak a családtagjaim mentek ki hozzá, ők azt mondták nincs baj. Ugye tényleg íyg van!???
2013. jún. 5. 20:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan mi baj lehetne vele? Kissé parás vagy, úgy vélem. Feleslegesen.
2013. jún. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi baja lehetne? Ha nem nyúltatok hozzájuk és nem próbáltátok erővel szétszedni akkor nincs baj. Azon kívűl hogy lesz egy alomnyi kölyök ami gondolom nem tenyészetben szűletik tervezett pároztatásból.
2013. jún. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez hozzá tartozik. Teljesen természetes.
2013. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
100%
Egyszer majd beléd is fognak ragadni, ha ilyen parás vagy, de akkor is inkább nyugodj meg, majd kijön a cuccos.
2013. jún. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, rettentő nagy baj történt! Lesz egy újabb alom gazdátlan kiskutya! Érdemes lenne ivartalaníttatni a kutyátokat, hogy legközelebb legalább a ti felelőtlenségetekből ne növekedjen a felesleges kiskutyák száma!
2013. jún. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Na ez a gáz, nem elég, hogy felelőtlenül hagytátok szaporodni őket, még arra sem vettétek a fáradságot, hogy legalább utánanézzetek, hogyan is történik a párzás.

Miért kellett?

2013. jún. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

nagyon nagyon félek és bűntudatom van.. ha valami történik a kutyámmal én nem tudom mit csinálok....

Az a baj, hogy nagyon akaratos a lány kutya gazdája, konkrétan úgy állított be két nappal ezelőtt hogy előtte nem volt megbeszélve, és mivel két alkalom után se engedte magára a szuka a kutyámat, és mondtuk is a gazdának hogy hagyjuk, úgy voltunk vele hogy kész, majd jövőre... erre ma megint beállított.. nagyon hülye voltam hogy nem néztem utána, de nem mi akartuk pároztatni őket.. istenem.. :(((

de köszönöm szépen!!

2013. jún. 5. 21:14
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
tutyimutyi népség lehettek ti.. Ha valamit nem akar az ember, akkor azt nem teszi meg. Pisztolyt tartott a csaj a családfő fejéhez, ha nem dug a kutya, lelövi?
2013. jún. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
nézd, nem vagyunk bunkó emberek, ha lehet kerüljük, a konfliktust, és nem gondoltuk volna szerintem hogy baj történhet.. ha előre tudom ezeket akkor elküldöm a francba a nőt a(z egyébként gyönyörű) kutyájával együtt.. szerintem ma este semmit nem fogok aludni, meg is érdemlem :((
2013. jún. 5. 21:33
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
ivartalanítsd a kutyádat, így legközelebb már nem lesz ilyen problémád.
2013. jún. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!