Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon félek! Párzásuk után...

Nagyon félek! Párzásuk után valami történt könyörgöm segítség!?

Figyelt kérdés
Kan kutyám párosodott egy szukával és mivel nem tudtuk hogy természetes hogy utána összeragadnak, azt hittük nagy baj van! Nem lettek "szétszedve", de félek hogy valami történik a kutyámmal. Ugye nincs okom aggodalomra??? Annyira félek hogy ki se merek menni hozzá, eddig csak a családtagjaim mentek ki hozzá, ők azt mondták nincs baj. Ugye tényleg íyg van!???
2013. jún. 5. 20:26
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Sosem láttál még párzó kutyát? Alvás előtt olvass a neten némi felvilágosító szöveget a kutyák párzásáról. Semmi baja nem lesz a kutyádnak, max egy kis fertőzést szedhetett össze.
2013. jún. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Szégyenlem, de nem.. Hím, azt hittem semmi nem történhet ami olyan hogy őt érintené.. De mindennél jobban szeretem, úgyhogy mostantól mindent elolvasok a kutyákról.. Jobb később mint soha.... pff :\
2013. jún. 5. 21:57
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az ilyen felkéréseket úgy a legegyszerűbb visszautasítani, ha a kutyádnak nincsenek golyói. Akkor mindenféle sértődés és kellemetlenség elkerülhető, mert ha a szuka gazdája azt mondja, hogy hozza a kutyáját pároztatni, akkor te mondhatod, hogy hozza nyugodtan, úgyis ivartalanítva van a kanod.
2013. jún. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

nem lesz baja..


nekem szuka kutyáim vannak,bár ivaros mind2 és akárhányszor kaptam ajánlatot,hogy tudnak hozni mellé egy szép kant,azt mondtam ,ivartalanítva vannak(ugye szukánál nem látja az illető azt,hogy hazudok :D)meg mondtam,hogy tele van a menhely kutyával,nem szeretnék amúgy sem almot lehozni!

ezt mind akkor 17 évesen mondtam az embereknek,a szüleid 30-40x évesen nem mernek olyat mondani,hogy nem akarjátok pároztatni a kutyátokat..

2013. jún. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne bunkóság, ha nem akarod a kutyádat pároztatni? Szerintem meg a csaj részéről bunkóság, hogy ha te nem akarod, akkor erőszakoskodik. Néha igen is vállalni kell egy kis konfliktust és sértődést, ha én ezzel foglalkoztam volna, akkor a kutyáimtól már lenne egy menhelynyi kölyök. Normális, hogy összeragadtak, nincs a kutyádnak semmi baja.
2013. jún. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
95%

Annak a gazdája is egy szuka ha ennyire erőlteti a sexet a nőstény kutyájára.

Nekem csak az a fura hogy ti úgy engeditek tutyimutyiként ezt a dolgot hogy lövés sincs róla.

Szülők mit tudnak erről? Pénzt mennyit kaptok érte?

Aggódsz érte, de nem mész ki hozzá, na ez is röhej.

Kutyának semmi baja sem lett, volt egy jó pásztor órája, ez gonosz tudom, de szerintem ha ennyire para vagy, rád is rád férne :D

2013. jún. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fajtatiszta díjnyertes munkakutyám van, és én is voltam ilyen szituban. Egy más fajta kutyát akart hozni egy nő a kanomhoz. Rávágtam, hogy oké! Hozza a szukát meg 100000ft-ot. Mert, hogy annyiért fedez. Valamiért elment a kedve az egésztől.... :-P
2013. jún. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

tegnap 21:57

Tanulni sosincs késő :-D

2013. jún. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Legközelebb megmondom, nem fog érdekelni... Köszi szépen :)


#16: Te nagyon hülye vagy! :\ Az én hibám hogy nem tudtam hogyan zajlanak adolgok, de az a nyomorék mért nem tudott alaposan utána nézni ha már kölyköket akar?? Jó tett helyében jót várj... Az meg hogy nem mentem ki azért volt mert az ájulás határán voltam az ijedtségtől, így rögtön szóltam a testvéremnek és anyukámnak.. Tehát eszembe se jutott cserben hagynia akutyámat, sőt, a szuka gazdájai s ott volt, bár őszintén szólva ez akkor nem érdekelt.

2013. jún. 7. 15:31
 20/22 anonim ***** válasza:

Kölyköket akar? Menjen el akármelyik menhelyre, százával kap kölyköket.

MINEK SZAPORÍT?! Nincs még elég felesleges alom? Aztán meg majd jól agyoncsapja vagy vízbe fojtja azokat, akiket nem visznek el ingyen, ugye?

Így kell ezt, gyilkolásszunk csak azért, mert valamelyik buta riba*c szülőgépnek használja a kutyáját, a társát. És járuljunk hozzá a gyilkolászáshoz pároztatással. Gratulálok.

2013. jún. 14. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!