Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történhetett pontosan?

Hgfkj kérdése:

Mi történhetett pontosan?

Figyelt kérdés
Nemrég a kutya megjelent előttünk feldagadt szemmel és szájjal, enni és inni alig hajlandó, túlságosan nyugodt, nem nagyon mozog, és fehér habos volt a szája. Békázni láttuk a délutáni órákban. Időnként fel-felnyüsszent. Sok kérdés van itt a béka-kutya viszonnyal kapcsolatban, de segítségre nemleltem. Kérem aki ért hozzá és komolyan tud segíteni, az írjon, hülyeségre nincs szükségem. Az orvost már hívtuk, tejet adtunk neki, méreg ellen hatásos. Köszönöm előre is!!
2013. jún. 6. 18:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hú, az durva!!! Szerencse, hogy észrevettétek, és nem lett nagyobb baja. Szegény... nagyon megviselhette, nem csoda, hogy nem ugrabugrál. Pár napig még hagyjátok békén, sőt, ha már magától rohangálna, szerintem akkor is állítsátok le. Ez nem tréfa, pihenjen csak még 1-2 napot.
2013. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Többet van bent, mert én érettségire készülök, anyukám pedig dolgozik itthon is és a munkahelyén is, így nehéz lenne mindig kint lenni vele valakinek. Csak még nem szobatiszta teljesen. Köszönöm a segítséget mindenkinek!!
2013. jún. 7. 21:14
 13/13 A kérdező kommentje:
Már csak az a furcsa, hogy a doki megvárja a 3 hónapot a kombinált oltás beadása végett. 2 hónap után kell, és szerettük volna már a jövő héten, de megvárja a 3 hónapot.
2013. jún. 7. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!