Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak néha sántít a kutya?

Csak néha sántít a kutya?

Figyelt kérdés
Hetekkel ezelőtt azt vettem észre, hogy a kutya a fekhelyéből kijön, akkor néha olyan mintha elfeküdte volna az egyik hátsó lábát, mert eleinte nehezen lép rá, de pár perc múlva már semmi. Persze akkor egyből odarohantam, megnéztem, megsimogattam, meg maszíroztam azt a lábát, stb. Amikor az állatorvosnál volt, semmi bajt nem találtak. Az utcán tök vidáman megy, (legkisebb jele sincs, hogy fájlalná a lábát) rohan, játék közben is, csak néha otthon az udvaron, amikor "csak" sétál néha biceg. Annyiszor átnéztük már, semmi tüske, vagy vágás nincs sehol, ha megfogom, megtapogatom, egyáltalán nem érzékeny neki, nem húzza el a lábát, nem nyüszít. Nincs túletetve, nem idős kutya. Mit tegyek? Vigyem el másik állatorvoshoz?
2013. jún. 8. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy diszpláziaröntgent én csináltatnék neki, mert annál szoktak ilyen tünetek lenni.
2013. jún. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dp és gerinc röntgent érdemes csináltatni.
2013. jún. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet csonthártya gyulladás is. Erre jellemző leginkább, hogy nagy terhelés, illetve pihenés után sántít a kutya.
2013. jún. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csináltass dp röntgent, nállunk is ez volt. Azóta túl vagyunk a műtéten.
2013. jún. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor mindenképp újra megyünk az állatorvoshoz.
2013. jún. 8. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!