Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vizsla kutya mennyire gyerekba...

Vizsla kutya mennyire gyerekbarát?

Figyelt kérdés
2 éves kisfiam mellé jönne egy 6-8 hetese kiskutya.
2009. okt. 8. 21:36
 1/6 Tom mester ***** válasza:
100%
A vizslák nagyon szeretik a gyerekeket. Szerintem nyugodtan mehet a gyerkőc mellé.
2009. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
78%
Nekümk is van egy vizslánk de az osszes vizsla más egyéniség ha kisfiu mellé akarjatok akkor szetintem szukát mert abban tobb az anyai oszton. És nagyon sokat kell vele törődni hogy joo kutya legyen :D
2009. okt. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a vizsla a lehető legjobb választás gyerek mellé. imádják a gyerekeket, de úgy alapvetően az embereket. a kutyák közül talán a leghüségesebb, legodaadóbbak. tudom, mert nekem is vizslám volt. imádtam!
2009. okt. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat!
2009. okt. 9. 12:05
 5/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb kutya gyerekbarát, főleg ha már ott a baba mikor a családhoz kerülnek. A vizslák különösen szeretik a gyerekeket, nagyon jó vérmérsékletű fajta, szóval sok boldogságot az új családtaghoz!
2009. okt. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!