Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért fél a 1,5 éves Amstaff...

Miért fél a 1,5 éves Amstaff kutyám?

Figyelt kérdés
Pár hónapja azt vettem észre ha valaki le ejt valamit vagy görkoris megy el mellettünk vagy a sarkon szembe jön velünk valaki a kutyám meghátrál ugat hörög és lelapul majd mindig hátrább megy sosem volt ilyen jártunk oviba iskolába jár rendszeresen kutyák közé nem bántjuk.
2013. jún. 8. 22:17
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
nekem is voltak hasonló problémák a staffimal , nekem aszt mondták hogy, legyek határozott vezető ne hadjak a kutyára semmit és hogy, fontos hogy a kutya biztonságba érezze magát mellettem , az meg nagyon nagy butaság hogy a kutyák rendezzék le egymásközt ! szerintem aszt mondták neked hogy hagyni kell hogy meg szaglásszák egymást , ha márt rosszul néz a kutya akkor le kell tiltani meg bököd kicsit oldalroll aszt vagy bele rúgni a sarkaddal kicsit ha látod rajta hogy támadni akar , nekem be váltak ezek a tanácsók és nagyon jó kutya lett ,
2013. jún. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Ok megpróbálom ezt is
2013. jún. 9. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!