Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Üdv! Van egy 7 hónapos amstaff...

Robszen kérdése:

Üdv! Van egy 7 hónapos amstaff kutyám. Fül ragasztás?

Figyelt kérdés
Az a "gondom", hogy feláll a füle mint egy denevérnek, még ha alszik is. Kiskorában nem vágattam, mert nem vagyok hive a csonkitásnak. Leragasztásrol hallottam, de nem tudom hogy ragasszam le!? Ha valaki küldene képet a leragasztásrol vagy lekötésröl, megköszönném

2013. jan. 13. 21:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Hiába ragasztod, nem fog megtörni.
2013. jan. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 7 hónapos kutyánál már nem ér semmit a ragasztás, fogváltás idején szokták, de azért egy próbát megér. Én nem értek az amstaffokhoz,de néhány kutyafület ragasztottam már. :-) [link]

ha olyat szeretnél, mint a 3. képen azt csak ragasztással tudod (én szupergyors textílragasztót használok), az elsőt lehet ragasztószalaggal csinálni úgy, hogy (kutya fejétől függően) kb 30 cm hosszú, 2-3 cm széles ragasztószalagot ragasztasz a füle belsejébe, azt átvezeted a nyaka alatt és a ragasztószalag másik végét pedig beragasztod a másik fül belsejébe. Majd egy ugyanakkora ragasztószalagot ragasztasz kívülre is, hogy tartósabb legyen és az első szalag ne ragadjon oda mindenhez. Remélem tudtam segíteni és érthető volt :-)

2013. jan. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
2013. jan. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
7 hónaposan már porcosodott annyira a füle, hogy simán eltörd a porcot benne. Én óvatosan tennék bármit is a fülével. Először is a tenyésztőjét, vagy az állatorvost kellene megkérdezni, hogy alkalmas-e még a füle erre a módosításra. A doki meg is tudná mondani, hogy esetleg milyen módszerrel ragaszd. [link]
2013. jan. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 MrHard ***** válasza:
34%
Vágasd le neki és akkor megoldódik a probléma. Ráadásul sokkal jobban fog mutatni a feje. Nekem volt vágott és nem vágott fülű Staffim és a vágott fül sokkal jobban kiemeli a fajtára jellemző szép és erőteljes fejet!
2013. jan. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a sok választ,ötletet!

Az állatorvos annyit mondott,masszirozzam.....

De szerintem az semmit nem ér...

Leragasztom,hátha :)

2013. jan. 14. 07:57
 7/24 anonim ***** válasza:
Ragaszd le oldalra a feje mellé min is ezt tesszük 10 hónapos igaz a mienknek vágva csak fel hajlik a feje tetejére ezért kell leragasztani
2013. jan. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 zozonrg ***** válasza:
Szia!Az enyémnek így ragasztottam le kb. másfél hétig volt rajta és tökéletesen áll azóta. [link]
2013. jan. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Igy ragasztom énis,pont ezt a képet találtam :)

Csak azt nem értem miért állt fel neki ennyire.....

Vitamin,táp?

2013. jan. 17. 08:20
 10/24 anonim ***** válasza:
Van kép a kutya füléről?
2013. jan. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!