Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elég rosszul van a kutyánk,...

Elég rosszul van a kutyánk, bebújt az autó alá, mit tegyünk? Ezek minek a tünetei? Kutya elbújik, nem eszik, hány.

Figyelt kérdés
Tegnap elkezdte megtagadni az ételt, bágyadt lett, aluszékony, társaságkerülő de akkor legalább még mászkálgatott. Aznap este hányt, és ürített is egy kicsit. Ma reggel már többször is hányt, és nagyon levert... Bebújt az autó alá, nem volt hajlandó kijönni, ezért én húztam ki. A szájából valami nyálkás fehéres színű valami lógott ki. (Nem habzó!!) Miközben húztam meg se moccant, mint egy darab fa, csak engedte magát... Nem tudott, vagy nem akart felállni, be van lassulva és csak mered előre bámul ki a fejéből. Akkor én bevittem a házba, azért, hogy szem előtt legyen. Ott is meredten feküdt, nem aludt, a fejét felemelve csak bámult ki magából a semmibe. A hasát megmasszíroztuk, amire szuszogni kezdett, de nem tudtunk se kakit se hányást serkenteni. 10 perc múlva lehajtotta a fejét, de nekem úgy tűnt (mivel az orra bele volt nyomódva a mancsába), hogy inkább csak nem bírja a fejét tartani már. Akkor már a szemét is becsukta. Ezután kb a 15. percben felkelt és magától, megint elment az autóhoz és bebújt az autó alá. Most már úgy bújt el, hogy nem tudjuk kiszedni se, mert pont rossz helyen van, és csak a fenekénél fogva tudnűm kihúzni.
2013. jún. 9. 10:14
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor bújnak el így ha érzik hogy meghalnak. Ha nem viszed azonnal orvoshoz lehet már az estét sem éli meg.

Lehet valami mérget evett..

2013. jún. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyjából kiveri nállam a biztosítékot. Meddig akarsz várni amíg a kutyát orvoshoz viszed? A leírt tünetek azt jelentik hogy nagyon beteg és orvosra van szüksége. Ha nem viszed orvoshoz esélyes hogy elpusztúl.
2013. jún. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Én legkésőbb ma reggel már elvittem volna állatorvoshoz.

Minden városban van hétvégi ügyelet.

2013. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal orvos! Nagyon betegnek tűnik.
2013. jún. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Valahogy ki kellene szuszakolni a kocsi alól és betenni, hogy mielőbb egy állatorvos meg tudja nézni. Vannak hétvégén is ügyelő állatdokik.

Sajnos ez nem tréfadolog! Lehet babézia is kullancstól vagy mérgezés. Inkább utóbbi. A babéziát a fáradt bágyadt viselkedés miatt írtam.

2013. jún. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz azonnal! Majd írd meg mi történt!
2013. jún. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom kiszedni az autó alól, ilyenkor mit kell csinálni?? Annyira bebújt, hogy nem tudok hozzáférni, és egyedül vagyok.
2013. jún. 9. 10:55
 8/25 A kérdező kommentje:
Pontosabban: Egyedül vagyok a problémámmal, ketten vagyunk itthon, de csak én küzdök a kutyával már 20 perce...
2013. jún. 9. 10:57
 9/25 anonim ***** válasza:
Akkor húz ki a fenekénél fogva, bárhogy. Aztán azonnal irány az orvos, ha nem tudod elvinni akkor pedig hívd ki házhoz!!
2013. jún. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
De nem férek már hozzá! Bement pont a közepébe legszűkebb helyre! el tudnám érni ilyenkor lehet hívni a tűzoltókat, vagy mit?
2013. jún. 9. 11:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!