Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elég rosszul van a kutyánk,...

Elég rosszul van a kutyánk, bebújt az autó alá, mit tegyünk? Ezek minek a tünetei? Kutya elbújik, nem eszik, hány.

Figyelt kérdés
Tegnap elkezdte megtagadni az ételt, bágyadt lett, aluszékony, társaságkerülő de akkor legalább még mászkálgatott. Aznap este hányt, és ürített is egy kicsit. Ma reggel már többször is hányt, és nagyon levert... Bebújt az autó alá, nem volt hajlandó kijönni, ezért én húztam ki. A szájából valami nyálkás fehéres színű valami lógott ki. (Nem habzó!!) Miközben húztam meg se moccant, mint egy darab fa, csak engedte magát... Nem tudott, vagy nem akart felállni, be van lassulva és csak mered előre bámul ki a fejéből. Akkor én bevittem a házba, azért, hogy szem előtt legyen. Ott is meredten feküdt, nem aludt, a fejét felemelve csak bámult ki magából a semmibe. A hasát megmasszíroztuk, amire szuszogni kezdett, de nem tudtunk se kakit se hányást serkenteni. 10 perc múlva lehajtotta a fejét, de nekem úgy tűnt (mivel az orra bele volt nyomódva a mancsába), hogy inkább csak nem bírja a fejét tartani már. Akkor már a szemét is becsukta. Ezután kb a 15. percben felkelt és magától, megint elment az autóhoz és bebújt az autó alá. Most már úgy bújt el, hogy nem tudjuk kiszedni se, mert pont rossz helyen van, és csak a fenekénél fogva tudnűm kihúzni.
2013. jún. 9. 10:14
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Ha sok pénzed van hívhatod a tűzoltókat is, mivel ilyen esetben ki kell fizetni a kiszállást. Próbáld meg beindítani az autó motorját, persze tedd üresbe nehogy rá gurulj hátha akkor kijön alólla. Akkor fogd meg és irány a doki.
2013. jún. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
91%

Ne legyél már ennyire pancser!

Ha ki akarnád szedni a kocsi alól, akkor kiszednéd.

Azt írtad nem egyedül vagy otthon. Ha én így lennék,és nem akarnának segíteni olyan balhét vernék ki, hogy azonnal jöjjön segíteni, hogy a szomszédok is jönnének már, hogy mi a baj.

Hívd fel a dokit, mondd el a tüneteket, és mondd, hogy siessen, mert nagyon rosszul van a kutya, és amíg jön, addig aki otthon van, szépen menjen ki segíteni, valaki figyelje a kutyát a kocsi alatt,hogy nincs-e semmije a kerekek alatt, a másik meg tolja odébb a kocsit, hogy elérhetővé váljon a kutya. Ehhez nem kell diploma!

De, ha most nem cselekszel sürgősen, akkor számíts rá, hogy a kocsi alól már csak a holttestét veszitek elő!

Nagyon remélem, hogyha esetleg meghal a kutya, akkor az életben többet nem tartotok majd több kutyát! Nem érdemlitek meg!

2013. jún. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
35%

Jajj, de utálom az olyan hozzászólókat akik ismeretlenül dobálóznak (azt se tudjuk hány éves!), hogy nem érdemli meg, vagy bunkó!... A kérdező segítséget kért. A tűzoltókat is ki akarja hívni.

Szerintem meg semmi sem utal arra, hogy nem érdemelné meg a kutyát.


Szerintem simán el lehet tolni a kocsit legalább annyira, hogy valamivel közelebb tudja nyúlni. És akkor ki lehet húzni... Remélem, hogy már sikerült valamit csinálni, mert már nem itt írogatsz.

2013. jún. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Elvittük a dokihoz, az állatorvos szerint úgy tűnik nincs olyan rosszul, mint hittem (mert nem utalt erre). Láza nincs, injekciót kapott, holnap vissza kell menni.


Azt tudni kell a kutyáról, hogy mindig szeretett elbújni ilyen sötét helyekre, nem csak most.

Az autót nem tudtam volna beindítani, mert se kocsikulcsom se jogosítványom nincs, mert apámé az autó

2013. jún. 9. 15:18
 15/25 anonim ***** válasza:
Elárulta az orvos, mire is adott injekciót? Ha szerinte nincs komolyabb baja?
2013. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Most mégis mit akartok??

Én, mint laikus, azt hittem az orvos súlyosnak fogja megítélni az állapotát, hiszen én végig bőgtem a fél napomat, de nem mondott rá semmit. Azt is mondta, hogy még nincs olyan állapotban, hogy infúziózni kelljen.

2013. jún. 9. 15:50
 17/25 anonim ***** válasza:
Remélem, jobban lesz a kutyus, szurkolok neki!
2013. jún. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Komolyan nem kérdezted meg, h mit ad be neki?????? Felőled adhatna ciánt is....
2013. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Mekkora egy köcsögök vagytok! Gyűlöllek titeket!!
2013. jún. 9. 18:27
 20/25 A kérdező kommentje:
Ha már ennyire jól esik akkor tessék, cián van a kutyában! és most légy boldog magadak.
2013. jún. 9. 18:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!