Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyust ajánlotok?...

Milyen kutyust ajánlotok? (többi lent)

Figyelt kérdés

Olyan fajtát keresnék ami kistestű, benti kutya. Legyen játékos, aktív és nagyon kötődjön a gazdájához. Szeresse az embereket, ne legyen agresszív fajta. (bár tudom ez inkább nevelés kérdése)

Ja és ha lehet hipoallergén legyen, de ez mellékes:)

Hétköznap 8-tól délután háromnegyed 2-ig lenne egyedül.

Köszi előre is!!!:)



2013. jún. 9. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Törpe uszkár, törpe shnaucher, törpe spicc, csivava, palotapincsi, bichon frisé, west highland terrier
2013. jún. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
az első által felsoroltak mind okésak, bár szerintem terriert ne, nekik azért hiper nagy mozgás igényük van és elég aktívak, hiába a kistermet kell nekik a szabadtér szerintem
2013. jún. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mopsz, francia bulldog, spániel, shi tzu, boston terrier. Ezek jutottak hirtelen az eszembe.

Amúgy kutya-tar.hu nekünk rengeteget segített ez az oldal a döntésben, mert minden le van benne írva ami fontos.

2014. jún. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!