Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek miben halt meg a...

Szerintetek miben halt meg a kutyám? És velem mi történik?

Figyelt kérdés

A kutyám, még kölyök, pár nap leforgása alatt meghalt. Az állatorvos nem tudta megmondani mi a baja. Még lázas sem volt. Egyik nap azt vettük észre, hogy egyáltalán nem hajlandó enni, és kevesebb benne az energia. Végül ez súlyosbodott addig, míg már felállni se nagyon akart, pedig még tudott járni. Akkor kezdett el félóránként hányni és jött egy kis hasmenés is. Az orvos nem tartotta szükségesnek benn tartani az állatkórházban... Tegnap este halkan sírt, nagyokat lélegzett, szuszogott folyamatosan. Magától inni sem volt hajlandó, csak állt a víz felett lehajtott fejjel. Kerülni kezdte az érintésünket, ha megsimogattam odébb mászott.

Bár az nap is voltunk orvosnál, a helyzet nem javult, a rossz légzés megmaradt, a szemében dermedtség, magánál volt de nem reagált, nem nézett ránk, valószínűleg így visszagondolva akkor már sokkos állapotban lehetett, vagyis úgy nézett ki, de nem vagyok orvos... El kellett mennem otthonról. Vissza kellett volna vinni dokihoz, de mire hazajöttem késő volt.

Az édesanyám eltemette, szóval én holtan már nem láthattam. Szeretném még egyszer utoljára látni! Olyan dolgok fordulnak meg a fejemben, hogy ma este titokban kiásom a földből, még utoljára... (Ezt meg lehet tenni??)

Ma délelőtt az iskolában úgy voltam vele, hogy milyen érdekes, ha a halálára gondolok, nem nagyon hat meg... Tényleg, nem éreztem semmit.

Mikor hazajöttem, és anya mondta, akkor csak kifújtam a levegőt és bólintottam egyet. Ennyi.

Aztán bőgtem 10 percig később. Ma már vagy 4-szerre sírom el magam, nem értem miért, mert tényleg nem fáj... Néha teljesen lenyugszom mintha semmi se történt volna, aztán fölállnék, hogy menjek megsimogatni, vagy játszani vele és hirtelen bevillan, hogy "ja, mégsem, mert meghalt..." és akkor az a nagyon rossz érzés.

K*rvára szeretném magamhoz ölelni!

Szeretnék örökbe fogadni egy kiskutyát, most gyorsan, de tudom, hogy nem lesz ugyan olyan... :(

Rengeteget foglalkoztam ezzel a kutyával, mindig vittem sétálni, tanitgattam etettetem. Most meg nem tudok itthon mit kezdeni magammal hirtelen.


2013. jún. 10. 18:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős volt?? Meg volt az összes oltàsa?az meg gàz hogy nem csinàlt semmit a doki,egy ilyen kiskutyàt infuzióra kellett volna kötni..bocs de az orvosotok nem nagyon ért a dolgàhoz!
2013. jún. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:
Sajnálom, hogy így történt. Teljesen normális a reakciód, amikor én elvesztettem a kutyámat, hasonlóan éreztem. Mi vártunk egy fél évet, és utána lett másik kutyánk, nem is hasonlít az előzőre.
2013. jún. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Talán tényleg egy másik kutyára lenne szükséged, úgy érzem Neked leginkább egy szerethető társ kell, nem is annyira az a kutyus, akit most elveszítettél.

Egyébként mennyi idős volt? Megkapta a szükséges oltásokat?

2013. jún. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen. Most lett vlna 5 hónapos.
2013. jún. 10. 18:48
 5/11 anonim ***** válasza:
hasmenés hányás lehetett parvo is, hiába be volt oltva
2013. jún. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hasmenés-hányás kombo még ezer más is lehet, nem? És a légzése? Ill. h nem volt még hőemelkedése se, semmi.. Anyám utólag arra jutott h lehet hogy megvetett valamit, ami benn maradt neki, lehet belső vérzése volt, de az orvos...
2013. jún. 10. 18:57
 7/11 anonim ***** válasza:
...az orvos egy nagy marha volt.
2013. jún. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha esetleg máskor ilyen történik, kérdezz meg egy másik orvost is. És én a helyedben biztos nem mennék többet ahhoz a dokihoz.
2013. jún. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Rajta kívül van még két másik (nagyobb) kutyánk. Az normális, hogy ma rájuk se bírok nézni??

Anyám mondta, hogy vigasztalódjak Velük, de képtelen vagyok odamenni vagy ránézni a kutyákra.

2013. jún. 10. 20:29
 10/11 anonim ***** válasza:

Ahhoz a dokihoz se mennék többet vissza!


Nekünk is volt több éve egy kutyánk aki kölyökként parvoban halt meg, akkor azt mondta a doki, hogy most több hónapig ne hozzunk oda másik kutyát, mert a vírusok még sokáig ott lesznek a házunk udvarán mindenütt, amerre a kutya járt és a következő is elpusztulna.

Nem tudom, ez tényleg így van-e, mindenesetre csak 1 év múltán lett másik kutyánk.

2013. jún. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!