Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek miben halt meg a...

Szerintetek miben halt meg a kutyám? És velem mi történik?

Figyelt kérdés

A kutyám, még kölyök, pár nap leforgása alatt meghalt. Az állatorvos nem tudta megmondani mi a baja. Még lázas sem volt. Egyik nap azt vettük észre, hogy egyáltalán nem hajlandó enni, és kevesebb benne az energia. Végül ez súlyosbodott addig, míg már felállni se nagyon akart, pedig még tudott járni. Akkor kezdett el félóránként hányni és jött egy kis hasmenés is. Az orvos nem tartotta szükségesnek benn tartani az állatkórházban... Tegnap este halkan sírt, nagyokat lélegzett, szuszogott folyamatosan. Magától inni sem volt hajlandó, csak állt a víz felett lehajtott fejjel. Kerülni kezdte az érintésünket, ha megsimogattam odébb mászott.

Bár az nap is voltunk orvosnál, a helyzet nem javult, a rossz légzés megmaradt, a szemében dermedtség, magánál volt de nem reagált, nem nézett ránk, valószínűleg így visszagondolva akkor már sokkos állapotban lehetett, vagyis úgy nézett ki, de nem vagyok orvos... El kellett mennem otthonról. Vissza kellett volna vinni dokihoz, de mire hazajöttem késő volt.

Az édesanyám eltemette, szóval én holtan már nem láthattam. Szeretném még egyszer utoljára látni! Olyan dolgok fordulnak meg a fejemben, hogy ma este titokban kiásom a földből, még utoljára... (Ezt meg lehet tenni??)

Ma délelőtt az iskolában úgy voltam vele, hogy milyen érdekes, ha a halálára gondolok, nem nagyon hat meg... Tényleg, nem éreztem semmit.

Mikor hazajöttem, és anya mondta, akkor csak kifújtam a levegőt és bólintottam egyet. Ennyi.

Aztán bőgtem 10 percig később. Ma már vagy 4-szerre sírom el magam, nem értem miért, mert tényleg nem fáj... Néha teljesen lenyugszom mintha semmi se történt volna, aztán fölállnék, hogy menjek megsimogatni, vagy játszani vele és hirtelen bevillan, hogy "ja, mégsem, mert meghalt..." és akkor az a nagyon rossz érzés.

K*rvára szeretném magamhoz ölelni!

Szeretnék örökbe fogadni egy kiskutyát, most gyorsan, de tudom, hogy nem lesz ugyan olyan... :(

Rengeteget foglalkoztam ezzel a kutyával, mindig vittem sétálni, tanitgattam etettetem. Most meg nem tudok itthon mit kezdeni magammal hirtelen.


2013. jún. 10. 18:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

én nem tudom elképzelni, hogy ha valami ilyen szörnyűség ér, akkor jövök ide írni egy kérdést..

döntsd már el, hogy fáj-e vagy nem. ha igen, akkor sírjál. sztem nem foglalkoznak veled eleget a szüleid vagy nem tudom mire volt jó ez a kérdés a figyelemfelkeltésen kívül.

2013. jún. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!