Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja volt a kutyámnak?

Szandy0320 kérdése:

Mi baja volt a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert, egy héttel ezelőtt a kutyám este remegett (fekve), nem kelt fel, hányt, nyüszített, nem aludt egész éjszaka hanem ezt mind csinálta meg nappal is. Mi baja volt olyankor? Én azt gondolom hogy megmérgezte a szomszéd, mert a kutyámat utálja.De nem vagyok benne biztos.
2013. jún. 11. 18:46
 1/6 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem mondani, hogy más nap már jobban volt és nem volt semmi baja.
2013. jún. 11. 18:47
 2/6 anonim ***** válasza:

Vidd el állatorvoshoz, lehet rohama volt.

Nagyon vigyázz rá, nehogy valami baja essen.

2013. jún. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
oké. köszi a tanácsot!
2013. jún. 11. 19:04
 4/6 anonim ***** válasza:

A fekvő remegésről,nyüszítésről és hogy nem kelt fel tünetekről nekem az epilepszia roham jutott eszembe. Viszont az nem jár hányással... Általában inkább bepisiléssel, bekakilással.

Volt epilepsziás kutyusom. A roham után csak feküdt órákon át és szenvedett, de másnap szinte semmi baja nem volt. Majd 1 hét múlva, pár nap elteltével ugyan ez. Állat orvostól kapott állandó gyógyszert a kutya.

Érdemes lenne elvinni dokihoz a tünetek alapján...

2013. jún. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sippara ***** válasza:
100%
Ácsi... a kutyád nem tud felkelni, remeg, hány, nyüszít, képtelen elaludni, és te egy héttel később felteszel egy kérdést? Akkor mit csináltál? Bedobtál a mikróba egy adag popcornt és nézted ahogy szenved?
2013. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez egy epilepsziás roham:

http://www.youtube.com/watch?v=XyL-xKXMSIY


De a kutya akkor is remeghet, ha fáj valamije. Akkor inkább reszket, mint az ember, amikor pl. fázik.

Melyikre hasonlított jobban a remegés?

2013. jún. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!