Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idő míg egy kiskutya...

Mennyi idő míg egy kiskutya megtanulja a szobatisztaságot?

Figyelt kérdés
border collie

2013. jún. 14. 18:03
 1/6 Nila5332 válasza:
Általában 4 -5 hét, de előfordulhat, hogy később is bepisil, örömében vagy épp félelmében, de ez elmúlik idővel
2013. jún. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enyémnek kb 1 hónap volt, de én őt 8 hetes kora óta lehordom. Most 4,5 hónapos.
2013. jún. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az enyém két hete van nálunk, most lehet három hónapos.

De már, ha dolga van, az ajtó előtt nyüszög. Ehhez az kellett, hogy eleinte nagyon szemmel tartottam, és amint láttam, hogy "nyom" után szimatol, máris vittem ki.

2013. jún. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én lány borderem kb 3 hónap alatt tanulta meg :P
2013. jún. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

te mit veszel szobatisztaságnak?

mert nekem elég annyi, hogy tudatosan szól, ha ki kell mennie. ha ettől függetlenül nem érek oda időben és bepisil-kakil, nem baj. így az enyémnek kellett 1 hét, utána már tudatosan jött visítani-nyüszögni, hogy mennie kell.

3-4 hónap alatt azért szerintem egy kiskutya simán szobatiszta lesz, annyi idő alatt kb meg is tanulja megtartani. a gazdin is múlik, hogy következetes -e, kiviszi -e mindig, stb.

mi lakásban vagyunk, de kölyökkorában sokat voltunk kertesházban, valszeg ezért lett neki ilyen hamar (meg mert napi 8-10x mentünk le sétálni :)

2013. jún. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2013. jún. 18. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!