Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermann/Rottweiler vélemény...

Dobermann/Rottweiler vélemény tapasztalat?

Figyelt kérdés
Ha volna olyan aki tartotta ezt a két fajtát az legyen szíves és meséljen róluk,viselkedésük,igényükről.:D

2013. jún. 15. 11:29
 1/5 Nikolett1 ***** válasza:
szerintem mind a kettő jó fajta kutya
2013. jún. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 scoobyhun válasza:
Én csak a Dobermanról tudok véleményt mondani.Nevelés kérdése, hogy milyen a viselkedésük.Ugyanúgy lehet agresszív, mint békés kutya.A mozgásigényük nagyon nagy,én azt szoktam csinálni, hogy a kutyát a biciklim elé kötöm és ő elhúz engem.Napi 500 métert szoktunk így menni, de ettől sem fárad el.Viszont rövid szőrű kutya ezért télen eléggé tud fázni.Most hirtelen ennyi jutott eszembe.
2013. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mind a kettő egyemberes kutya. Nem való gyerekek mellé.

Agresszív, makacs. De ez csak a rosszabbik oldala. Ha megfelelően szocializálod akkor egészen jó kutya is lehet. (Bár én nem hagynám magára a gyerekeimmel....)

2013. aug. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmnek van rotija. Nem szeretem. Gyűlöli a gyerekeket, agresszív más kutyákkal, és csak az ágyban hajlandó aludni. Pincsiként kezelték kicsi kora óta. Aztán ilyen lett.
2013. aug. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az én rotijaim szeretik a gyerekeket, bárki megcirógathatja őket. 7 évesek, semmi rosszat nem mondhatok rájuk.az egyik teniszlabda mániás, el kell dobni neki, mert odahozza és szeret érte szaladni. igénylik a mindennapi cirógatást, aztán ha megunták lefekszenek félre a szőnyegre és jót alszanak, még horkolnak is. jó házőrzők is egyben, idegen nem jön be, csak a barátnők rokonok. jelenleg 6hetes kicsik is vannak 4 db. egyedüli rossza tulajdonságuk: nem viselnek el macskát az udvarban.
2014. febr. 5. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!