Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak én vagyok így vele?

Csak én vagyok így vele?

Figyelt kérdés
Mindig is imádtam a kutyákat, sajnos sosem volt még saját, mert oanelba lakunk meg tanulok se pénzem se időm rá. Viszont ha "nagy" leszek mindenképp szeretnék de nem tudom elképzelni magam egy kutyával, legalább 5-6ot szeretnék. Ez egyáltalán lehetséges, tarthatok ennyi kutyát és ennyitvel tud az ember elég időt tölteni?
2013. jún. 15. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, aztán előkapom a józan paraszti eszem és rájövök, h max 2.
2013. jún. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én ha előkapom a józan paraszti eszem akkor is sokat szeretnék:D Persze nem őgy, hogy veszek 10 kölyköt egyszerre, hanem 1-2 évenként, mert egy kutya nem olcsó. És persze akkor látom hol az elég, ha 2 kutyánál őgy érzem sem anyagilag sem időben nem tudok többet vállalni akkor kettő, ha meg 10 nél akkor 10
2013. jún. 15. 11:57
 3/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az első hozzászólónak.Max. 2 kutya elég.Nekünk is kettő van,mindkettő nagytermetű.Annyira de annyira szeretnék melléjük egy kis palotapincsit,de nem lehet.Nem az etetés miatt,mert az nem lenne gond,de két kutyára figyelni,főleg séta közben,elég.Volt hogy nálunk volt mamám kutyája,na az érdekes volt mire pórázra vettem Őket!Elég a kettő,több figyelmet is kapnak.
2013. jún. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha több kutyát tartasz egy idő után csak 1 lesz a kedvenc és akaratlanul is kicsit elhanyagolod a többit. Annyi kutya sok, kaja, állatorvos és még foglalkozz minddel min 1 órát naponta. Ha én is tehetném lenne legalább 10 kutyám de egyenlőre csak egy van és maximum 2 kutyám lesz majd.
2013. jún. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát mamámnak 3 kutyája van és sokat foglalkozok velük, de egyiket sem mondanám kedvencnek, mindet máslrt szeretem, egyiket simogatni másikkal játszani...
2013. jún. 15. 12:43
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele, jelenleg 3 kutyát tartok panelba, egy közülük ideiglenes, de már gyűjtöm a pénzt a következő kutyámra, aki tenyésztőtől lesz. Mellette továbbra is tervezek ideiglenesezni 1 max. két kutyával, nos ha utánaszámolunk, az már 4 vagy 5 kutya:D Nekem ez az életem, erre megy el az időm és pénzem jelentős része, és tökéletesen jól érzem magam:)
2013. jún. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, és egyiket sem hanyagolom el a 3 közül, igaz az ideiglenessel nem járok kutyasuliba, járjon majd vele a gazdája, de minden igénye ki van elégítve, mozgatom, tanítom, és igen jólnevelt kutya. Nincs is jobb érzés, mint elmenni egy falkával sétálni. Mondjuk az igaz, hogy nekem is van kedvenc kutyám (az első), de attól még nem foglalkozom a másik kettővel kevesebbet.
2013. jún. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az nem semmi, panelba 3 kutya. Milyen fajták? Szoktam látni egy fiatal hosszúhajú srácot 3 kutyával sétálni de olyan szépen mennek mellette, hogy csuda. Még az is lehet te vagy az :D
2013. jún. 15. 13:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Hosszúhajú vagyok, meg a kutyáim is szépen sétálnak de lány vagyok:D Egy husky és két keverék, mind3 mentett kutya, nem terveztem őket. Amúgy teljesen jól elvannak, nem rongálnak, mert le vannak fárasztva.
2013. jún. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát én meg mertem volna rá esküdni, hogy te Kis Pál vagy :D (kispalika:D) Akkor rendes vagy, hogy mented őket de azért tényleg eléggé furcsa h 3 kutyát egyszerre egy panelban tartasz. Főleg egy huskyt aki azért nem kis kutya :D
2013. jún. 15. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!