Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi tortent a kutyammal? Egyik...

Mi tortent a kutyammal? Egyik naprol a masikra megvaltozott

Figyelt kérdés

1 eves yorki kutyam mult het penteken kezdett tuzelni,hetfon kapott injekciot ellene....de azota mas lett.az elott nagyon bolondos jatekos volt mindennel kepes voltbjatszani most meg csak fekszik egesz nap jatszani nem akar a kedvenc plusje se erdekli semmi se erdekli csak fekszik eszik iszik es jarkal oan szomoruan

Mi lett vele?


2013. jún. 15. 13:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
kell egy kis idő , míg visszaáll a régi helyzet.
2013. jún. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Varni tudok csak vissza e fog alni ? Mer en nagyon szeretem a kutyam de naon nem tetszik h ian nyugodt
2013. jún. 15. 14:25
 13/19 anonim ***** válasza:

Jesszus Kérdező, tőled el kellene venni azt az állatot.

Teljesen közömbös számodra, hogy a kutyád hogy van, neked csak az számít, hogy TE nem tudsz vele játszani.

Egy kutya nem gép, hogy mindig ugyanolyan...

2013. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Az ivartalanítással semmi gond, az én ivartalanított kutyám nagyon boldog.

Az injekciónak biztos nem tart örökké a hatása, úgyhogy ha ettől ilyen, akkor biztosan újra olyan lesz mint régen. Viszont többet be ne adasd neki, inkább ivartalanítsd.

Egyébként egyáltalán nem biztos hogy ettől van, sőt. Lehet, hogy van valami betegsége, vagy egyszerűen csak a nagy meleg miatt van lehangolva. Én a helyedben megmutatnám a dokinak.

2013. jún. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
De 1 hete ma ien
2013. jún. 15. 14:50
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

A kutyánkat 5 hónapos korában ivartalaníttattuk. Semmiben (!) sem változott meg, ugyanolyan virgonc, idétlen mint volt. Ez egy tévhit, mint az "elhízik", és a "elleni kell egyet"....


Szerintem melege van.

2013. jún. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

14-es vok.

Vidd el dokihoz ha ennyire aggódsz. ha még a hűvösebb időben is ilyen volt, akkor lehet, hogy tényleg valami baja van.

2013. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
81%
Aki azt írta hogy a kutyák élvezik a szexet. Hát nagyon rossz úton jársz. A kutyákat CSAK AZ ÖSZTÖN hajtja, nem élvezetből teszik. Amiről semmit nem tudsz, arról ne okoskodj már.
2013. jún. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az injekciós megoldás hülyeség, mert néhány esetben megváltozhat az állat (tapasztaltuk a saját kutyánkon), ráadásul nem tartós. Inkább ivartalanítás.
2013. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!