Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy hónapja vásroltam egy...

Egy hónapja vásroltam egy csivavát (most 4dik hónapos) 1. víusos betegség, antibiotikum 2 gomba, fürdető gél 3 allergia, nyul tonhalt ehet csak,4 most meg fájdalmai vannak. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 07:28
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Rossz az idegrendszere és valoszinüleg szaporitótól vetted.
2009. okt. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Ha tenyésztőtől vetted, akkor fordulj hozzá, ő jól ismeri a fajtát, azért van, hogy válaszoljon a kérdéseidre, hogy segítsen.


Ha szaporítótól vetted, akkor ne haragudj, de ne csodálkozz. Ilyenkor lesz az olcsón vásárlt kutya jóval drágább.

2009. okt. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát szegénykémnek van baja...valószínűleg sajnos az első válaszolónak van igaza....kitől és mennyiért vetted?

Szerződés van?

Vidd orvoshoz, és kérdezd meg van e esélye egészséges életre, mert lehet hogy olyan gyenge,beteges kutyus hogy jobb lenne elaltatni ne szenvedjen egész kis életében.

2009. okt. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van olcsón vettem csivava árhoz képest, de nagyon megszerettük, és sajnos 4 éves kislányunk van eddig közel 100ezerbe van a kutya, nem engedhetjük meg magunknak, de kinek hova adjam betegen,nem tudom mit tegyek.Beszéltem az orvosával holnap vár minket azt mondta adjak fájdalomcsílapított, most alszik szegény
2009. okt. 11. 11:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak akkor veszel olcsón csivit ha beteg. Bár nem törzskönyv kérdése, láttam már tk-es csivavát is 40ezerért, a szeme ki se látszott a sok csipa mögül..

Azzal a tudattal kellett volna kutyát venni, hogy van rá elég tartalék pénz.. Bocsi, jobbat nem tudok. Talán ajándékozzátok el valakinek a tények ismeretében, természetesen.

2009. okt. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Annyi kutya van menhelyen mért pont egy olyan luxus fajta kell amit 50e alatt csak beteget kapsz?

Én tényleg nem értem az embereket és most ezt ne vedd sértésnek de egy ilyen divatkutya nem azért 100e hogy a tenyésztő meggazdagodjon hanem abba benne van az anyakutya orvosi költsége, az etetés, oltás, betegségek szűrése stb. akinek nincs pénze ezt mind kifizetni az elégedjen meg egy keverék kutyával. Én értem hogy a yorki, csivava, bichon cuki kutya de ha olcsón veszed a végén sokkal többet költesz orvosra mintha tenyésztőtől rendes áron veszed.

Most ezzel nem téged akarlak bántani, ne haragudj csak annyi ilyet olvasni hogy "olcsón/ingyen kutyát akarok"...

2009. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem bírod a gyógyítását, akkor inkább ajándékozd el.


Nekik írhatsz, nem fajtamentő (nem tudok csivava fajtamentőkről), de felteszik a honlapra, vagy segítenek.


[link]

2009. okt. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!