Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szobatisztaság, miért nem megy?

Szobatisztaság, miért nem megy?

Figyelt kérdés
Három hónapos bolognese kiskutyám van. Egy hónapja van nálunk. 2-3 óránként kiviszem az udvarra. Mindig pisil, s gyakran kakil is. Ilyenkor nagyon megdicsérem. De ettől függetlenül bent a lakásban is össze-vissza pisil és kakil mindenhova. Se azt nem jelzi, hogy ki akar menni, se a kutyapelenkára nem hajlandó rászokni. Mit csinálok rosszul?

2013. jún. 16. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
a kettő együtt nem megy. nem tudja értelmezni hogy kint bárhova bent meg a kutyapelusra. a kutyapelust felejtsétek el. ha valóban 2-3 óránként akkor egy jelképes szidás mehet de csakis ha tetten van érve. am szerintem még szüksége van egy kis időre mert mér fiatal. nem mellesleg nem kellett volna a pelussal bezavarni neki pluszba.
2013. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

felkelés,kaja,játék után MINDIG vidd ki!

bár a meleg miatt többet is iszik gondolom és így többször kell neki,mivel kicsi,nem tudja tartani..idővel jobb lesz..folytasátok a 2-3 óránkénti kivitelt,de a felkelés,kaja,játék után tuti fog vmit csinálni,szóval rögtön vigyétek ki és addig be se gyertek míg elnem végezte a dolgát..

2013. jún. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jelez ő, csak te nem veszed észre!

Ne várd tőle, h 3 hónaposan beüljön az ajtóba v ugatással jelezze!

Már az is jelzés a részükről, ha körbe-körbe elkezd szaglászni, utána tuti, h dolog lesz!


A pelusról már írtak előttem, vegyétek fel. Én nem szidnám le, később is előfordulhatnak balesetek, a szidás következtében pedig előfordul, h megpróbálja eltüntetni, nem lesz vmi gusztusos látvány.

2013. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!:-) nekem2 bichon havanesem van:)

Az egyik mindig jelez,nagyon okos<33

A masik egyaltalan nem jelez.. Siman odamegy es rapisil a szonyegre..

Mondjuk utana lapit nagyon:) tudja hogy rosz volt<3


Ha barmilyen kerdesed van irj nyugodtam bolognese-havanese szakerto vagyok:)

2013. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DzsiDzsi77 válasza:
Ivartalanítva van?
2013. jún. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!