Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam egy roppant furcsa...

Találtam egy roppant furcsa hírdetést de ez most komolyan mi akarna lenni?

Figyelt kérdés

Ezek valami állat altatók, vagy kínzók? o.o egyáltalán mi ez?


Nem vagyok előítéletes, de nem fura, hogy egész almokat vásárolnának meg? mint valami szaporíó, vagy a rosszabb ha megnyúzzák a kutyákat és valami bundát csinálnak belőlük!!

Mi a véleményetek??



2013. jún. 18. 12:29
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
és itt sok kutyáról van szó ... de nem kéne valakinek ezt jelenteni?
2013. jún. 18. 12:30
 2/15 A kérdező kommentje:

[link]


bocsi a link lemaradt

2013. jún. 18. 12:30
 3/15 anonim ***** válasza:
Valószínű, h külföldre adják el a kiskutyákat, ők a kereskedők.
2013. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ezek a felvásárlók külföldre értékesítenek. Kicsit megdöbbentem amikor egy nem közeli ismerősömről derült ki, hogy a francia bulldogokat és selyemkutyákat tenyészt (szaporít) és ad el folyamatosan külföldre, pontosabban Angliába de legfőképp Doubai-ba. Jól megy nekik annak ellenére, hogy nem tenyésztők hanem szaporítók látszatát keltették bennem. ...
2013. jún. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
kereskedők?... de ők megbízhatóak egyáltalán? szerencsére nem szorulok rá, hogy igénybe vegyem a hirdetést, de egy jó barátunk talált rá és szent meggyőződése, hogy jó ötlet lenne az ő kiskutyáit odaadni nekik, persze pénzért... de nem tudom, nem szeretném ha azért kellene nekik, hogy aztán... értitek...
2013. jún. 18. 12:51
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen emberektől semmi jót nem várhatunk, bárkinek eladják a kutyát, aki fizet érte, nem nézik hova kerül. De gyakorlatilag semmivel se különbek az ismerősödnél, ő is csak eladná a kutyát bárkinek, aki fizet érte és ő sem nézi hova kerülnek utána!
2013. jún. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy bundát csinálnának belőlük. Te eladod neki a kutyádat 30 ezerért, ő talál rá vevőt külföldön 130-230 ezerért. Ez a biznisz számukra.
2013. jún. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
én teljesen ellene vagyok ennek... de ezt akkor nem is büntetik?
2013. jún. 18. 13:10
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem büntetik. Ha a szállítás megfelel az előírásoknak, akkor simán egy kereskedelmi üzlet.Sőt, az állatvédelmi törvényben is pontosan le van írva, miként lehet adni-venni-szállítani kutyákat. A kutya még a mai napig is csak egy tárgy , hiába van már mindenféle állatvédelmi törvény.
2013. jún. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a NAV-t érdekelné. Esetleg...

Gondolom szerződés, számla, stb. nincs.

Ezzel talán meg lehetne őket fogni.

2013. jún. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!