Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Aki ért a németjuhászokhoz,...

Aki ért a németjuhászokhoz, tőlük kérdezem: ez a lenti séta-etetés jó?

Figyelt kérdés
A németjuhászoknál könnyen előfordulhat gyomorcsavarodás, ezt tudtam, de ma olvastam, hogy séta előtt és után közvetlenül ne kapjon kaját és hogy egyszerre ne sokat, ne terheljük a gyomrát, inkább többször egyen egy nap. Mi eddig mindig este 7-8-9 körül adtunk neki elég rendes adag kaját, mivel 6 körül érünk haza, akkor elmegyünk 1-2 órát sétálni, és utána egy fél órával kap enni. Eddig semmi baja sem volt, de megijesztett amit olvastam, hiszen ezek szerint pont azt csináljuk, amit nem kéne. Nagy séta után sok kaját kap napi egyszer. Szerintetek akkor ez így most rossz? Változtassunk ezen?
2013. jún. 18. 13:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Olyan mint aki a legolcsóbb táppal etet, okoskodik amikor a kutya 1-2-3 éves, hogy semmi baja nincs tőle. Aztán amikor az én kutyám 12 éves és gond nélkül tudd kilométereket futni, az övé még már 9 évesen járni se tud csodálkozik.
2013. jún. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Az előző kutyám is pont ezeket ette és 16 évet élt, mindvégig teljesen jól volt, jó kondícióban. Illetve az utolsó 2-3 évében lassú volt már, de nem hiszem, hogy ez a kaja miatt lenne. 13 évesen már nem túl fitt a kutya, mindegy mit eszik.
2013. jún. 18. 21:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!