Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen szerintetek küllemre a...

Milyen szerintetek küllemre a németjuhászom?

Figyelt kérdés

Szerintem a gyönyörű, de nem egyetértést várok, hanem komoly válaszokat, kritikát, ha van rajta mit kritizálni. Szerintetek mennyire "németjuhászos"? Mik a hibái?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2013. jún. 18. 16:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az nem izom, eszik elég rendesen, de majd lemozogjuk :) Bár mindenki (a hozzá nem értők) soványnak mondja, pedig van rajta elég husi :D
2013. jún. 18. 23:18
 12/17 anonim ***** válasza:
A kutya annyit eszik, amennyit kap. Nehéz lesz csak mozgással megreformálni. Voltál már vele dp röntgenen?
2013. jún. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Napi egyszer kap kaját, este, de eddig nem igazán volt lemozgatva, csak az udvarban tudott futkározni, bár inkább aludt. Na de ez nemrég már megváltozott, most rendszeresen mozog. Majd egy pici felesleget megpróbálunk leadni.
2013. jún. 19. 00:56
 14/17 anonim ***** válasza:

A több mozgatás biztosan segít. Nem válaszoltál....volt már röntgen nála?

Nagytestűeknél,de főleg az nj-nél sajnos lehet dp. Egyszer meg kell nézetni, milyen állapotban van a csípője.

2013. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Bocs, valahogy nem vettem észre, vagyis elfelejtettem rá visszaírni. Nem volt még, de a szülei szűrve voltak. Ettől függetlenül tudom, hogy kialakulhat, de kevesebb az esélye.
2013. jún. 19. 12:04
 16/17 anonim ***** válasza:
A szülők jó eredménye csak némi biztosíték arra, kevésbé van meg a lehetőség a dp-re. Annyit megérdemel a kutyád, hogy tisztában legyél az állapotával.Nem kell bírálatot kérni hivatalosat, csak egy állapot felmérés kell.
2013. jún. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Tudom, de hogy elvisszük-e, nem igazán tőlem függ. Megpróbálom.
2013. jún. 19. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!