Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek a kutyája rendszeresen...

Akinek a kutyája rendszeresen szed valamilyen gyógyszert, az hogyan adja be neki?

Figyelt kérdés
Mert az enyém most megtanulta kiválogatni a virsliből, hogy a fene egye meg. Nem vagyok szívbajos lenyomni a torkán, de azért hosszú távon (valószínűleg élete végéig szednie kell) nem olyan jó, hogy naponta kétszer lenyomok egy pár szem tablettát a torkán. Viszont az összetörést és kajában elkeverést meg kicsit veszélyes játéknak érzem, mert ha mondjuk arra is behisztizne és nem akarná megenni, vagy nem mindet, akkor fogalmam sem lenne, hogy mégis milyen mennyiséget kell pótolni. Szóval bevált trükkök érdekelnének! Köszönöm!
2013. jún. 18. 20:39
1 2 3 4
 31/32 zsuzsabazsa ***** válasza:

A kutyám sosem vette zokon, hogy a gyógyszereket a nyelvére tettem és úgy nyelte le.

Viszont a torkán nem dugtam le sose.

2013. jún. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy egy bulldognak ha nem nyomod mélyre, akkor eltrükközi a nagy bőrös pofájában. Persze, mikor nincs kéznél semmi, akkor nálunk is az van, hogy jó mélyre berak, fej felhajt az ég felé, és garat simogat míg nem hajlandó nyelni.

De a mackósajt jó ötlet volt, az most működött, köszi!

2013. jún. 20. 12:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!