Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet idegbeteg a kutya? Mi ez?

Lehet idegbeteg a kutya? Mi ez?

Figyelt kérdés
Kint voltam a kutyámnál a kertbe és egyszercsak elkezdte magába tömni a füvet idegbeteg módon. Ki is hányta, aztán lenyugodott. Az előbb a labdáját fogta meg és elkezdte szétszedni mint egy hülye. Sose volt még ilyen. Mi baja lehet?
2013. jún. 19. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy valami pótcselekvés?

Mennyire sűrűn mész le hozzá? Lehet, hogy annyira örült neked, hogy így tengett benne túl az energia és a boldogság. Játssz vele többet, esetleg este, amikor már kicsit enyhébb az idő, vidd el egy jó nagyot futni.

2013. jún. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát most, hogy jött ez a nagy meleg valóban nem vagyok vele sokat. De nem azért, mert nincs kedvem hanem pl. A délutáni órákba is az ájulás szélén voltam. Meg ő is fáradékonyabb most. De este 8 után jön a játék meg a séta.
2013. jún. 19. 18:20
 3/6 A kérdező kommentje:
De ez tényleg csak ebbe a nagy melegbe van így. Amúgy napi 2 séta, több óra játék, tanítás stb.
2013. jún. 19. 18:22
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Megnéznélek téged, hogyan viselnéd azt, hogy egész napra ki vagy zárva a kertbe, se telefon, se laptop, se tévé, se barátok, se semmi, csak este 8 után, akkor is csak 2 órára...
2013. jún. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Be volt engedve az előszobába is, de amúgy ebbe a melegbe micsináljak vele? Eldobom a labdáját és az első kör után levágja magát. Séta 35fokba? Nem hiszem, hogy élvezné? Ilyenkor fürdetni szoktam, meg rendbeteszem a szőrét
2013. jún. 20. 00:25
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem idegbeteg.

A fűevés gyakran a savtúltengés jele. Vagy valami irritálta a gyomrát, ezért evett füvet, kvázi hánytatta meg magát.

Néha minden kutyának vannak agymenései (pl. labdaszétcincálás). Lehet, kicsit feszült, vagy túlcsordult a szíve az örömtől, hogy végre lát és ilyen furán mutatta ki, vagy túlteng benne az energia (gondolom, ő is csak fekszik egész nap).

2013. jún. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!