Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyus torkán akadt valami,...

Kutyus torkán akadt valami, de mostmár látszólag jól van. Lehet, hogy még ott van?

Figyelt kérdés
Van egy másfél éves beagle kutyusom, csak az a baj vele, hogy mindent rágcsál, lenyel. Már nem először fordult elő, hogy megakadt a torkán valami, de eddig mindig sikerült kiszednem. Most megehetett valamit, nem láttam mit(kb.5 percre hagytam egyedül...)Megakadt a torkán, gondolom, mert már felismerem a viselkedéséből( járkál, ,,harákol", megpróbál rongyot enni-gondolom h letolja-, mániákusan nyalogat minednt pl. szőnyeget, falat. Rögtön megpróbáltam kiszedni neki, mintha éreztem volna valamit az ujjammal, de nem értem el. Félek talán véletlenül lejebb is tolhattam neki, de látszólag most jól van. Eszik, iszik, szaladgál, viszont mikor sétáltattam, füvet evett. Lehet úgy látszólag semmi baja h még mindig be van akadva neki valami? Esetleg kihányhatja később, ha igen? Honnan veszem észre, ha még mindig ott van, de semmi jelét nem mutatja?

2013. jún. 20. 15:23
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a választ, szerencsére mostmár teljesen jól van a kutyus :)
2013. jún. 21. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!