Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1éves stafimat mikor sétáltatt...

1éves stafimat mikor sétáltattam egy korcs kutya meg támadta és nem védte meg magát szegény, valahogy szét szedtem őket és nagyon sajnálom a kutyám. Valaki tud segíteni hogy mit tanitsak meg vele hogy megvédje magát?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 21:07
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig a veszekedést, mert már az elején meguntam..


Kedves Kérdező! :) Golden retrieveremmel szoktam sétálni, gondolhatod.. a légynek sem tudna ártani. Mikor ránk akar támadni egy kutya (az igaz, hogy a testbeszédét figyelve rá lehet jönni, mi a szándéka!), mindig ösztönösen cselekszem: kutyám hátra, teljes 161 centimben kihúzom magam és max hangerőn kiabálok a támadóval. Még soha nem birkóztam meg hurkoltam meg ilyesmi, nekem ez mindig bevált. Egy habzó szájú (később kiderült, hogy veszett is volt; rátámadt egy kisgyerekre, utána kénytelen volt a kedves roma gazdája elaltatni..), derékig érő keverék kutyát is így állítottam meg, pedig már a kutyám nyakánál csattogtatta a fogait, hiába próbáltam védeni. Ha így nem megy, akkor felőlem hurkolhatsz meg kiképezheted magad profi birkózónak. :)

2013. aug. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!