Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám a két napos kölykei...

A kutyám a két napos kölykei közül mindig egyet elvisz az udvar másik sarkába. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 22. 12:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
én azért gondolom hogy szelektál mert mindig csak ugyanazt a kölyköt viszi el. ha nem tartaná biztonságosnak a környezetet akkor mindkettőt "elköltöztetné" nem?
2013. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

11-esnek

Nem tiszta, hogy mindig egyet visz el, vagy váltogatja.

2013. jún. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Mindegyik kölyköt szoptatja és mindig mást visz el, tehát nem szelektál és jók a körülmények. De ez a hely megfelelő.
2013. jún. 22. 17:15
 14/28 A kérdező kommentje:
El vannak zárva, de az anyjuk kitudja őket vinni.
2013. jún. 22. 17:16
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
hány éves a szuka, milyen fajta? és hányan vannak a kölykök?
2013. jún. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
54%
Remélem nem odakint vannak a kutyák ebben a dög melegben, a tűző napon. Ha be lennének zárva akkor mégis hogy a jó égbe tudná kivinni a szuka? Vigyétek a kölyköket be legalább a garázsba, előszobába, semmiképp ne odakint legyenek az udvaron. A szuka sem találja megfelelőnek a mostani helyüket, ezért hurcolja őket szét. Két napos kölykök állandó felügyeletet igényelnek, ha nem tudsz nekik megfelelő ellátást biztosítani, akkor miért is kellett szaporítani? Szerencsétlen szuka tiszta stresszben lehet, mert nincsen megfelelő helye, a kölyök a tűző napon rövid idő alatt elpusztul, gratulálok.
2013. jún. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 zsuzsabazsa ***** válasza:
Akkor lehet, hogy tényleg át akarja költöztetni az almot másik helyre. Csak azt nem értem miért nem egyfolytában teszi.
2013. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

2 éves, Golden Retriever, 5 kölyök, első kölykei.


Nincsenek a tűző napon, fedél alatt vannak, de ki tudnak menni. Jól vannak és megfelelő helyen, ne akadj ki! Nem vagyok hülye a kutyákhoz, nem azért van kutyám, hogy azt se tudjam, hogy ne hagyjam kint a 2 napos kutyákat a tűző napon. És egész nap velük vagyok, tudom, hogy odafigyelést igényelnek.

2013. jún. 22. 22:22
 19/28 anonim ***** válasza:
29%

Ha nem vagy hülye a kutyákhoz, akkor biztos törzskönyves a szuka és egy törzskönyves kannal fedeztetted , és mind2nek megvoltak s zükséges szűrérei! Igaz?

Vagy csak szaporítasz???

2013. jún. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Nyilván a szuka más szempontok alapján mérlegel,mint mi emberek.
2013. jún. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!