Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tudok segíteni a...

Hogyan tudok segíteni a kutyámnak hogy ne csípjék össze a szúnyogok?

Figyelt kérdés

Sajnos a nyakörvet nem tűri, szóval a riasztós övek nem maradnak rajta:( Törpe pincher vagyis rövid szőrű.

Van valami házi praktika vagy ötlet?Annyira sajnálom hogy több mint 10 szúnyog van rajta és csípi persze amikor kint vagyok lehatom őket, de hát nem vagyok vele mindig.

Köszönöm előre is!


2013. jún. 23. 21:08
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Most is puszilok mindenkit:)

a "már elnézést hogy beleszóloknak":

Biztos ismeritek minden körülményemet, nem is kérdőjelezem meg!Hogy is tehetném?!Hát ezért is írtam hogy látó vagy táltos sippara mert annyira komoly szakember hogy leszűrte a helytelen kutyatartásomat abból hogy leírtam nem tűri a nyakörvet és a kertben tartom ezért szeretném védeni a szúnyogoktól.Fel sem merül benne,hogy írtam az árvíz után vagyunk, miken mehettünk keresztül,az hogy miért nem tűri el a nyakörvet, nem csak nevelési hiba (nem részletezném,hogy miért nem akarja tűrni, de maradjunk annyiban hogy az előző gazdája rajta élte ki magát!)bumm a fejéhez vágni mit hogyan kellene csinálni,mert ő tudja!Remélem egy bernáthegyivel osztja meg a nappaliját vagy az ágyát, a kutya ne legyen szabadban, csak a szobában!Én meg őszinte ember lévén,tényleg leírtam,hogyan tartom és egy ilyen választ kapok, amikor nem is ez volt a kérdés persze hogy felmegy a pumpa.Nem fáj az igazság,amit ő ír az nem az igazság.Ha eljönne hozzánk és látná a kutyát, a viselkedését akkor nem ez lenne a véleménye, így nekem ő csak olyan mint akik a tv-ből küldik a pénzt meg az energiát.Viszont a minősíthetetlen kioktató hangneme undorító, és sajnos sikerült lesüllyednem a szintjére, pedig sosem szoktam.Mint ahogy írtam tényleg örökbe fogadtam, de már akkor is eléggé sérült volt lelkileg,innen nyugtatnálak meg hogy igazi szakemberek vizsgálták meg és gondolhatod hogy csak úgy kaptam meg a menhelyről ha megfelelő körülményeket teremtek neki.Tehát az ő igényeire és nem a tankönyvből bemagolt leírásokra igazítva!Nagyon sokat fejlődött nálam,rengeteg munkám van benne,természetesen amit nem bánok, de ezért is ütött be egy kicsit amikor ilyeneket írtok.Nem írtam egyébként hogy állandóan kint van, és azt sem hogy midig egyedül hagyom,nem ismered a napirendünket, hogy mikor hol van a kutya és nem ismered az életemet.Mindig szem előtt tartom hogy neki mi a jó.Ezért is járunk rendszeresen orvoshoz és együtt edzeni (apportírozás).Ezt például miért nem látta a nagy sippara szakember?Biztos szóltak volna és nem lenne megfelelő az eredménye ha baj lenne.


Igazából csakis én vagyok a hülye, mert aggódtam a kutyáért és gondoltam normális, jóérzésű emberektől,kutya tulajdonosoktól fogok választ kapni,mert nem akartam az állatorvost zaklatni ezzel a kérdéssel.De tévedtem.Ütöttem volna be a google-ba inkább!

Nagyon sajnálom hogy tényleg lesüllyedtem olyan emberek szintjére akik a gép előtt ülve osztják az észt, és hogy ilyen formában is válaszoltam.

Megköszönöm mindenkinek a válaszát, még azoknak is akik csak undorítóan támadni tudják a másikat, kívánom nekik hogy sose kerüljenek ilyen helyzetbe, ámbár értékelem a kutyabarátságukat és az aggodalmukat,ez becsülendő de javaslom legközelebb ne küldjék el az anyjába a másik embert, ha nem ismered az egész történetet.

Most hogy,már a kutyám és én is jól vagyunk( nagyon nyugodt teremtés lévén meglepően olvastam vissza az írásaimat, nem szoktam kijönni a sodromból), üdv mindenkinek, a kérdést törtöm az oldalamról már nem fogom látni a válaszokat, mert elnézést nem vagyok kíváncsi a sárdobálásotokra.

Kívánok minden jót mindenkinek!

Fru és szúnyogmentes boldog Bobó:)

2013. jún. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Ja és azért a barátnőm nicknevével írok, mert az enyémet valaki letiltatta gondolom, nem tudok belépni.

Az enyém előtt az ő véleményét olvashatjátok.

2013. jún. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!