Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit sporolhatnék hobbi szinten...

Mit sporolhatnék hobbi szinten a kutyámmal?

Figyelt kérdés

Valami csapatjátékra gondoltam, amit mind a ketten élvezünk. Csak itthon szeretném vele csinálni.

Kistermetű, borzasztó nagyot ugrik, nagyon apportos, imád futni, sosem fárad el. Fiatalabb lehet még, nagyon okos, imád játszani.

Futni nem tudok vele, nem elég neki az én tempóm és mikor én már csak vonszolom magam, még mindig kirobbanó energiában van. A labdázás nem elég neki, igaz nem unja meg, de csak az udvarban tudok vele ilyet játszani, ott pedig nem fárad el kellő képpen. Az Agillityt kilőttük, elég költséges még így is+ még sosem csináltam ilyet, egyedül nem hiszem hogy menni, csak bohóckodnék.

Tudnátok nekem segíteni? Mit sportolhatnánk?


2013. jún. 23. 22:53
 1/5 Mort9 ***** válasza:
16%

Kutyával is lehet sportolni! Ez tény!


Itt pár tipp,miként kötheted le az energiádat és a kutyádét.:


-futás a parkban/kertben/erdőben (stb..)


-úszás a medencében/strandon/folyóban/tóban (stb..)


-séta a SZABADBAN.



Ezek nem csak a kutyának, de neked is jót tesz. Sokkal fittebb leszel egy könnyű séta vagy futás után. A kinti levegőn kényelmesebb futni, mint benn a szobában a futógépen.


Persze a futás,úszás elött be kell melegíteni. A levegő belégzésére is van egy tuti tippem. Én ezzel a tippel nyertem meg egy atlétikai 800m-es futást! Ez mégpedig így szól:


2 levegővétel egymás után az orron keresztül, 2kifújás a szájon keresztül. Ha gyorsítani akarsz/kell akkor ugyan így csak a szám változik 3-ra.


Egy próbát megér. . . hiszen milyen menő lenne megnyerni egy versenyt..vagy nem az oldaladat fogva futkározni...

2013. jún. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyot ugrik és nagyon apportos, akkor szerintem a frizbit próbáld ki!
2013. jún. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt a link is:


[link]

2013. jún. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az úszás sajnos nem kivitelezhető, azt màr inkább sportnak tartom (bár én nem tudok), mint a sétát a szabadban. Az olyan mindennapi, hisz rendszeresen sétálunk.

Ès nem szeretnék ingyen weblapot kèszítetni.:D

A frizbizni sajnos nem szeret.:( Már próbáltam vele többször is, de ezt hiszi enni kap belőle...

2013. jún. 24. 03:45
 5/5 anonim ***** válasza:
nézz meg egy videot, hogy kezdj neki. szerintem is a frizbi lenne a jó megoldás.
2013. jún. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!