Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok ajánlani egy jó...

Tudnátok ajánlani egy jó sheltie kennelt?

Figyelt kérdés

Elsősorban kiállítási célra szeretnék venni egy kis gold-sable hölgyet, de lehet hogy belekóstolnánk az agilitybe is. Brit típusút szeretnék, amelyiknek "lágyabbak" a vonásai az amerikai típustól ( [link]


Nézelődtem a kennelek között, de nem tudok igazán dűlőre jutni.

A The South's Star kennelt találtam eddig a legmegfelelőbbnek, illetve a Silver Dream, de az ottani sheltiekről mostanában nincs sok hír csak az aussiekról. A Small Swan-os kutyák nem tetszenek, olyan kis nyeszlettek nekem, de lehet csak a fotókon. Prince of Sunlight kennelt és a Drystream kennelt nem igazán ajánlották mások. A többi kennel meg inkább merle vagy tricolor színekkel foglalkozik. Most Majestic-kel szemezgettem még, de ott is inkább az előbb felsorolt színek vannak, bár most úgy néztem facebookon, hogy van ott egy import sable kan, aki egész jól néz ki.


Nektek mi a véleményetek? Volt már tapasztalatotok valamelyik kennellel? Milyenek a tulajdonosok? Honnan lenne érdemes vennem, ha a későbbiekben szeretném nemesíteni a fajtát?



2013. jún. 24. 22:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Lucky Luke Star kennelt nézted? [link]

Nem tudom, hogy lesznek-e vörös kölykök mostanában, de a tenyésztőt jól ismerem, és van tőle agilityző vörös sheltie is. (Scotty)

2013. jún. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Na most nézem, pont várnak sable kölyköket, ha minden igaz.
2013. jún. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!