Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állandóan lebirkázzák a...

Állandóan lebirkázzák a kutyámat. Nektek nem szoktak beszólni az utcán? Elegem van már, hogy mindenütt azt hallom, , olyan mint egy birka"Ha ti is kaptok, kaptatok már hasonlót, hogyan reagáltok?

Figyelt kérdés
2013. jún. 25. 10:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémet (német törpe pincser-őzpincser) mindenki lecsivavázza. Igaz hasonlít, de csak a pofija és kb 3x akkora. De tényleg ha nincs tisztába a fajtával inkább fogja be a száját! Az még a vicces amikor féltik a kutyájukat az enyémtől ami 6kg :D És kb ugyanakkora kutyákról beszélünk. Mintha valami medvével mennék vagy nem tudom kb így csinálnak :D
2013. jún. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy Pointerem és az összes gyerek aki szembe jött az utcán mindegyik : Anya, anya 101 kiskutya! Megsimogathatom? Egyszer kétszer még aranyos, de meglehet unni.
2013. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

bichonomat ,lepulizzák,nem is hasonlít a pulira! sokkal kissebb,meg más is..


de a patkány jelzőt is megkaptuk már..


engem is idegesít a sok tudatlan!

megvannak győződve az igazukról,közbe akkorát tévednek hogy az hihetetlen! -.-


már az ilyenekkel nem szoktam foglalkozni,gondoljanak azt amit akarnak,én ugyse tudom felvilágosítani sok nyomott jószágot..


hát azon besírtam amikor egy apuka a gyerekének magyarázta a kutyavilág kiállításon,hogy az ott egy mopsz kutyus,közbe az egy francia bulldog volt,mondom úristen..

2013. jún. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Volt már olyan, hogy zsemle színű csau keverékemet huskynak nézték. És még nem értette a fickó, hogy mért nézek rá olyan furán.

Ezek miatt nem a városban sétálunk, hanem a határban.

2013. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 compactegon ***** válasza:

az enyémet csak boxerezni szokták. mindig azt mondom, hogy igen, olyan, csak teljesen más. szerinted? :D

[link]

amúgy malacozni szokták az ismerőseim, de nem gáz. tényleg olyan :)

2013. jún. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Utolsó ez marha vicces, az enyém boxer, akkor én is várhatom, hogy le pit bullozzák, vagy staffozzák??? Hahahahaha
2013. jún. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki kérdezi tőlem, milyen fajta a kutyám, kifejezetten büszkén mondom, hogy keverék! Különösebben nem érdekel, másnak tetszik e, vagy sem. Azt tudom milyen amikor az embert random leszólják az érzékeny pontjain. De már nem zavar, ha ilyen történik, egyszerűen nyugtázom, hogy az illető egyén egy nyomi, és megyek tovább.
2013. jún. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, biztosan tudod, hogy a kutyád kuvasz-spicc keverék, vagy csak sejted a kinézete alapján? Mert egy fehér mudi nagyjából úgy néz ki, mint egy spicc kuvaszbundával, a magyarok se nagyon ismerik ezt a hazai kutyafajtát :)

Ha talált kutya, nézettél benne chip-et az állatorvosnál? Csak mert ismerek eltűnt fehér mudit, a listájuk fent van a mudimentők oldalán.

Nekem fekete mudi van, neki is megjegyzik, milyen jó göndör birkaszerű szőre van. Én nem veszem bántásnak, nekem is nagyon tetszik így. Ami birkára emlékeztet engem, az a bedlington terrier :D

[link]

2013. jún. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Kinézete alapján mindenki ezt mondja,többek között én is:) Viselkedése szintúgy.Menhelyről fogadtam örökbe két éve,már akkor évek óta ott kuksolt,tehát őt biztosan nem keresik.
2013. jún. 25. 22:18
 20/27 A kérdező kommentje:
(Egyébként van vagy 400 fajta a tarsolyomban,különösen a 9+4 magyar fajtát viselem a szívemen,kiállításra is járok eleget,úgyhogy ne aggódj,ismerem a mudit közelről :))
2013. jún. 25. 22:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!