Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff vagy rottweiler...

Amstaff vagy rottweiler vásárlása a megfelelőbb egy családban?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 00:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%
Monita86: Hát te aztán nagyon sötét vagy. Az lehet, hogy ölésre tenyésztették ki, de nem ember ölésre hanem kutya ölésre. Egy pincsi előbb megtámad egy gyereket mint egy roti. A te barátod meg kétlem, hogy tenyésztő volt inkább szaporító akikre jellemző, hogy nem nevelik meg a kutyáikat. A kérdésre válaszolva: én inkább a rotit ajánlanám személyes tapasztalat miatt. Gyerek koromba sokat játszottam a szomszéd rotijával és egyszer sem harapott meg. Ha rendesen megneveled és nem szaporítótól hanem tenyésztőtől veszel tökélete családi kutya lehet bármeylik
2013. jún. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez függ a neveléstől, és az adott kutyától is, de saját tapasztalat alapján az Amstaffot ajánlanám inkább!
2013. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%
Szia nekem mind2 van :) Mind 2 nagyon jó kutya.. rottweiler jobb ház örző stafford is az. staffordot elöbb bevieted a lakésba mert kisebb ez persze nem zárja ki hogy a rottweilert is be vidd.egyik fajtáról se tudok roszat mondani. de foglalkozni kell evvel a fajtával.. pl.. séta.. ...engedelmesség stb...
2013. jún. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én az Amstaffot ajánlom! Nekem 3 is van! Persze szocializálni kell időben! A Roti egy embert tart alfának, a többiekkel lehet hogy agresszívan viselkedne! De legyen nagy mozgás tere akár melyiket választod. :) Fizikailag és szellemileg egyaránt fáraszd!.
2013. okt. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Kliszta ***** válasza:

Nekunk rotink volt, amstaffunk van, mindketto idealis lehet csaladi kutyanak is. Viszont, BARMILYEN kutyat is vesz az ember, fontos megnezni, honnan veszi. Csakis a fajtajellemzo betegsegekre szurt szuloktol szarmazo kutyakkal kell foglalkozni, a hirdetooldalakon 10ezerert arult kutyat NEM szabad megvenni!

Na meg persze kovetkezetes neveles.

2013. dec. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!