Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 13 éves lánynak valo egy Steffi?

13 éves lánynak valo egy Steffi?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és szeretnék egy gyönyörü szép steffit nem családi házba lakunk van egy si-cu kutyusunk és egy cicának lány kutyust szeretnék ami ki jön a kutyával és a cicával is eltudnék vele birni söt kutyasuliba is viném... már 2 éve szeeretnék egy steffit csak a lakás körülmények nm voltak jok ezért elköltöztünk menhelyröl nem szeretnék mert nm ismerem a szüleit + kölyköt szeretnék és ott általába nincsenek.Tudnátok nekem linkelni Komló körénykén tenyésztöket? :)

2013. jún. 26. 12:44
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
a szüleim menhelyrol akarnak csak ott nincsenek kölykök:) a Si-cu kutyámat is nagyon szeretem csak ő beteg és már öreg az orvos is monta h nincs sok hátra neki szoval...
2013. jún. 26. 15:21
 12/34 anonim ***** válasza:

3 éves és nincs sok hátra neki??? Egy egészséges kutya 10-15 évig is elél.

10-20 ezerért nem fogsz kutyát találni. Egy kiskutyát beoltani, féregteleníteni, chippelni kerül 20000 Ft-ba.

2013. jún. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
igen tudom de az én kutyusom beteg ...
2013. jún. 26. 15:37
 14/34 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogy beteg a kutyusotok. De ne staffot akarj.

Szabad megkérdezni mégis miért pont erre a fajtára esett a választásod?


Hát, melyik megyébe laktok?

Amúgy van csomó hirdetés, hogy kiskutyák ingyen elvihetők de keverékek, nézz újságba, neten stb.


Amúgy ha nagy(obb) testű kutyát akarsz mindenképpen, akkor is vannak keverék kutyusok (akik annyira nem betegesek, mint a fajkutyák). Pl labi vagy labi keverék, goldi vagy goldi keverék, vizslák stb.

2013. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem az olyan embereket akiknek 10 év alatt 5 kutyájuk volt
2013. jún. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Azért mertnagyon tetszenek a ''harcikutyák'' imádom az ilyen izmos felépitésu kutyákat..

Baranya Megyébe lakok nm nagyon találtam olcso tenyésztöket.://

azért nem szeretnék keverék kutyát mer ha már pénzt ki adok akkor legyen fajttiszta..

az egyik ismerösöm 10.000 ft vette az övét és tenyésztötöl chipel oltásal és törzskönyvel ..

2013. jún. 26. 17:50
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a hülyeségeket mondani. Attól, hogy valami le van írva nem lesz igaz.
2013. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem nagyon tudom elhinni hogy 10k-ért kiadja a kezéből a tenyésztő AZT a kutyát aminek a felmenői nyertek x versenyt, 5*ös minőségű tápot eszik, 10k még az oltást chippezést is alig fedezi :)

Amúgy egy háztól hozol el INGYEN keverék kutyust.

És amit Te akarsz venni 10-20k-ért az is keverék, vagyis fajtajellegű keverék. A fajtatiszta kutya aminek van törzskönyve :)

2013. jún. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

[link] tessék, pár link nézd meg. Megyén belül nincs akkora távolság.

Csak találsz/találtok olyan kutyát ami megfelel.

2013. jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Bevallom azért szeretnék kölyköt h ugy tugyam nevelni ahogy én akarom... gyepiket is néztem söt le is mentünk nem találtunk... v is találtunk de agresziv volt a macskákra és fiu volt.. lányt szeretnék mert lány a si-cunak is.. láttam máma a netten Villányban 6 hetes amstaff-ot is lehet h majd Ő lesz az.:)
2013. jún. 26. 21:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!