Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 13 éves lánynak valo egy Steffi?

13 éves lánynak valo egy Steffi?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és szeretnék egy gyönyörü szép steffit nem családi házba lakunk van egy si-cu kutyusunk és egy cicának lány kutyust szeretnék ami ki jön a kutyával és a cicával is eltudnék vele birni söt kutyasuliba is viném... már 2 éve szeeretnék egy steffit csak a lakás körülmények nm voltak jok ezért elköltöztünk menhelyröl nem szeretnék mert nm ismerem a szüleit + kölyköt szeretnék és ott általába nincsenek.Tudnátok nekem linkelni Komló körénykén tenyésztöket? :)

2013. jún. 26. 12:44
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%

Csak tudnám,minek kérdezel,mikor egyértelműen megmondják,hogy nem való neked ez a kutya és csak egy rohadt szaporítót támogatsz.Mert 20 ezerért soha az életben nem kapsz törzskönyves kutyát.


Neked is csak menőzni kell a "harcikutya" (mellesleg az amstaff soha nem volt harcikutya) és gőzöd sincs az egészről.Remélem legalább a szüleidnek lesz annyi eszük,hogy nem engedik ezt a h*lyeséget.

2013. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát kicsilány, látom akármennyit pofázunk hogy nem 13évesnek való, akkor is az kell. Akkor meg ne kérdezz. Kérdezni akkor szokás ha meg is fogadják.

Azért remélem ha staffot veszel akkor lesz olyan szerencséd hogy nem dp-s kutyát veszel, meg nem lesz ideggyenge.

Ha meg magadat akartad csak meggyőzni hogy elbírsz vele...

És felnőtt kutyát is tudsz nevelni, ez hülyeség hogy felnőttet már lehetetlen nevelni, sőt kölyköt még nehezebb bizonyos dolgokból...

De a szüleid eldöntik.


hát ha 30 év múlva lányom ilyennel jön ennyi idősen biztos nem engedném. Nem gyereknek való.

De akárhogy is döntötök, jó kutyázást.

2013. jún. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Kutyát nem csak külsőre kell választani, hogy ez tetszik ez kell nekem. Előtte meg kell ismerni az adott fajtát közelről, mert legalább 10 évet él majd veled/veletek. Menhelyen szerintem annyi jó fej kutya van, ahol már megismered a természetét.

És nem tudom miből gondolod, hogy ha vesztek 20 ért egy kutyát, tudni fogod a szüleit. Míg egy tenyésztő büszkélkedik a szülőkkel,meg mielőtt megszületik már megismered a szüleit, addig egy olyan helyen,ahol ennyiért kapsz kutyát kiadja a kapun , aztán elköszöntök.

Én azt mondom,ha fajtatisztát akartok akkor rá kell szánni bizony a pénzt és nem csak a pénzt, de az energiát is, hogy jó helyről legyen és kivárni.

DE ha nincs rá pénz az sem baj, mert menhelyen, alapítványoknál annyi kutya van és kicsik is. Az már csak kifogás,hogy nincs kicsi kutya mert vannak.

2013. jún. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem mondom azt,hogy nem tud eljátszani és meglenni egymás mellett ekkora méretkülönbséggel 2 kutya, de általában mind2 félnek jobb, ha közel azonos súlycsoportban vannak egymás mellett, vagy legalább a vehemenciájuk között nem ekkora a különbség. Főleg lakásban tartott kutyáknál,ahol még elvonulni sem tudnak igazán egymástól, mint pl. egy udvaron.
2013. jún. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

6hetes korában TILOS elhozni egy kölyköt az anyjától. Az a kiskutya is egy keverék, amiért te és a szüleid pénzt adtok ki mert nem tudtok SEMMIT...1.nem küllem alapján választunk kutyát,2.egy kutya bármilyen idős korában nevelhető,3,olcsó tenyésztő nincs (vagyis nem 10-20 000ft-os), attól hogy kapsz egy "törzskönyvet" nem biztos hogy tenyésztő.

[link] ők tenyésztők.

Egyébként Amerikai Staffordshire terrier ezt olyan nehéz leírni? Steffi, Sztaffi, Staffi mit tudom én. Ha valaki ilyen kutyát akar legalább a fajtája nevét tudja leírni...

"ha már pénzt adunk érte legyen fajtiszta"<-tipikus paraszt felfogás, már elnézést. Minden kutya fajtiszta, de nem mind fajtatiszta.

[link]

Tele vannak a menhelyek, ugyan olyanok ezek a kutyák mint a "máma látott 6hetes".

Egyébként neked én biztos nem adnék ilyen kutyát a kezedbe, neked nem való (igen való nem valo). Majd ha esetleg, lesz tapasztalatod, tudsz is valamit a fajtáról és több eszed lesz. Foglalkozz a sicu-val, egyébként egy kicsit bebuktad, mikor azt írtad hogy öreg a kutyád, mert nem sokkal előtte még csak 3 éves volt. Inkább arra költsétek a pénzt hogy meggyógyuljon szerencsétlen, ne akarj még egy kutyát tönkretenni.

*bírni,vinném többre nem térek ki.

Egyébként a menhelyeken igenis vannak kölykök, egyre többen.

2013. jún. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező Kislány !

itt a nyári szünet,de neked mégis inkább a nyelvtankönyvet ajánlom tanulmányozásra, a 4 sorban 5 db csúnya helyesirási hiba volt..13 évesen,tehát szeptemberben 8.-os leszel ? foglalkozzál csak a kicsi sicuval,biztosan megérdemli,neked meg nem való harci kutya

remélem a szüleid is tudják ezt

olvass könyveket,hátha okosodsz

2013. jún. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy megsúgom neked hogy a Villányi amstaffos szaporító egy tetü cigány, és nem csak evvel a fajtával "foglalkozik" hanem vagy 10-zel. Minden hónapban van náluk eladó kiskutya az tény, de ha ennyire hülye vagy hogy őt támogatod, akkor nagyon merem remélni hogy pont egy olyat fogsz ki, amivel egy életre megtanulod, hogy nem szabad venni szaporítótól kutyát. A Shi-Tzu-d is szaporítótól van gondolom, ha már 3 évesen haldoklik. Egyébként tíz ezer forint már nem pénz (főleg nem egy kutyáért) szóval nem tudom mire vered magad hogy "ha már pénz adok ki érte" Látszik hogy még egy fiatal takony vagy. De vedd csak meg, hajrá, úgysem marad nálatok sokáig, mert ezt is megunod majd és elpasszolod majd 1-2 éven belül. Biztos jön még más divatkutya is, ami neked azonnal kelleni fog. Egyébként ha már szegény Shi-Tzutok beteg, tegyétek még ki annak is, hogy az utolsó napjait idegeskedéssel és féltékenységgel töltse el, az új kutya érkezése végett, igazad van...
2013. jún. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 sippara ***** válasza:
100%
Steffi mindenképpen: [link]
2013. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Nem, nem való!

3,5 évvel ezelőtt én is hasonlóan gondolkodtam, mint Te. Vettem is egy Staffordshire Terriert sajnos szaporítótól. Első kutyás vagyok. Mire felnőtt, kiderült, hogy inkább Pitbull keverék...

A nevelését pedig főleg a férjemre kellett bíznom, mert igenis szigor, fegyelem kell ennek a fajtának.

Szerencsére szófogadó kutya lett belőle, nincs vele gond, de rengeteg időt, energiát, és foglalkozást igényel!!! Sétálni nem indulok el vele egyedül...

Imádom, szeretem, remélem még sok-sok évig velünk lesz, de a következő kutyát biztos menhelyről hozzuk majd!

Szóval ne akarj ilyen kutyát!

2013. júl. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Igen, egy Steffi Barbie...

Amerikai Staffordshire Terrier a kutya neve.

2013. júl. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!