Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem bunkóság, ha bemegyek egy...

Nem bunkóság, ha bemegyek egy menhelyre/telepre és kutya nélkül távozom? Hogyan küszöböljem ezt ki?

Figyelt kérdés
2013. jún. 26. 20:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
úgy tudod kiküszöbölni, hogy viszel haza egyet...
2013. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
hát.. nálunk a menhelyen szokott lenni nyilt nap amikor fogadják a vendégeket, máskor akutyák érdekében nem szokak örülni neki max előzetes egyeztettéssel. vagy esetleg mondhatod azt hogy szeretnél örökbe fogadni csak még nem döntöttél véglegesen,
2013. jún. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mért lenne az? nem kötelező elvinni bármit is
2013. jún. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Egyes, szerintem ma már menj aludni. Egy rakat baromságot írsz.

Kérdező, nem bunkóság sőt. Ezt nevezik körűltekintésnek szerintem. Nyugodtan menj be, nézz körűl, érdeklődj a kutyusok felől és dönts felelősen hiszen évekre veszed magadhoz a kutyát. Egyébként meg sok helyen nem is adnak az első alkalommal kutyát csak többszöri látogatás után.

2013. jún. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
De várnak önkéntesen sétáltatókat is…
2013. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

egyes vagyok.

négyes te hogy küszöbölnéd ki, hogy kutya nélkül távozz? :D

2013. jún. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hogyan küszöböljem ki, hogy ne legyek bunkó....
2013. jún. 26. 20:54
 8/17 anonim ***** válasza:
értem én, csak a négyeske átment durciba...
2013. jún. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
viccet félretéve, egyáltalán nem bunkóság kutya nélkül távozni, örülnek minden érdeklődőnek, ha meg a kutyák ellátására ott hagysz némi anyagit, még úriemberként is fognak rád emlékezni.
2013. jún. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, nehezen küszöbölöm ki igazad van, és nem vagyok durcás. Nekem is van menhelyes kutyám, pontosan tudom milyen nehéz úgy kijönni onnan hogy nem hozol ki kutyát. De az még rosszabb ha kihozol egy olyat aki nem passzol hozzád. Emiatt írtam a körűltekintést.
2013. jún. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!