Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti nem gondolkodtatok még...

Ti nem gondolkodtatok még azon, hogy milyen rossz lehetett a kutyáknak a háborúban? Ti mit tennétek a kutyátokkal háború esetén?

Figyelt kérdés
Én lehet, hogy inkább méreginjekciót adnék be neki vagy elaltanám, mert nem tudnám ellátni, éhezne, ha légitámadás van, valószínű nem vihetném le a légóba, esetleg a katonák lelőnék. Morbid kérdés, de érdekel a véleményetek.

2013. jún. 28. 21:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
87%
Igen, igazad van, ha jól tudom csak pár egyed maradt az országban. A sír széléről hozták vissza ezt a gyönyörű fajtát. És abban is igazad van, hogy nem tudnánk itt és most hogy mit tennénk háborúban. Valószínűleg mentenénk a bőrünket, mint mindenki más. És a kutyáink is ezt tennék. A múltkor láttam a jutubon felvételeket a malajziai (?) árvizekről. Érdemes megnézni őket, ott a gazdáknak az állukig ér a víz, de a fejük tetején lévő lavórban ott ülnek a kutyák és macskák. Mentik őket. Nélkülük soha! Mert ettől vagyunk emberek.Ez a filmek üzenete. Olyan jó lenne a homokba dugni a fejemet amikor ilyen kérdések hangzanak el,de azért jó ezt kibeszélni ismeretlenül is egymással, nem kell magunkat zsírozni, névtelenek vagyunk. És igaza van a kérdezőnek, hogy mást mondunk békeidőben és másképpen cselekednénk borzalomban. Csak kívánhatjuk, hogy egyikünknek se hozzon ilyen borzalmas időket a sors, hogy ilyen kérdésekben döntéseket kelljen hoznia.
2013. jún. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!