Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Orzo vedesre rottweiler vagy...

Kutyajobbmintamacska kérdése:

Orzo vedesre rottweiler vagy dobermann?

Figyelt kérdés
mas kutyak elleni megvedes vagy esetleg ha par cigany megtamadna.kutyaiskolaba vinnem ugyhogy megtanulna mikor kell abbahagyni.

2013. jún. 30. 10:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
+1 a rottinak
2013. jún. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Rottweiler, de kutyák ellen inkább paprikaspray, mert a kutya nem arra való, hogy megvédjen más kutyáktól!! Nekem is a cigányok miatt van rottim. Azért ezt a fajtát választottam, mert a dobermanntól aligha ijednének meg.


A kutyaiskola egy dolog! Nem mindegy milyen suli, mert vannak nagyon rosszak és hát ne gondold, hogy ott majd mindenre megtanítanak... Ha nincs tapasztalatod, inkább ne vegyél rottit!

2013. jún. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Rottweiler. De kutyák ellen tényleg ne.
2013. jún. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
bovebben miert ne kutyak ellen?
2013. jún. 30. 10:50
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is a rotira szavazok a kettő közül.

De ha még nem volt kutyád és első kutyás leszel egy németjuhász kutyával egyszerűbb dolgod lenne.Hidd el az is félelmetes tud lenni ha vicsorog :D

[link]

2013. jún. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kutyák ellen miért ne???


Szerinted arra való egy testőr kutya, hogy a kutyák ellen megvédjen??


Bocsi, de neked nem való kutya.

2013. jún. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ja mertha megtamadna 5 kutya akkor igaze inkabb haljak meg mintthogy megvedjen a kutya nem?
2013. jún. 30. 11:52
 8/13 anonim ***** válasza:
Az az érzésem, hogy itt nem a védelem a fontos, hanem más kutyák ellen irányuló támadás, magyarán megmondva az a sejtésem neked kutyaviadalra kell a emgfelelő kutya....
2013. jún. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha megtámad 5 kutya (érdekes, engem még soha egy se támadt meg), akkor ott a paprikaspray és használod. Ennyi.
2013. jún. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Miért, téged csak úgy támadgatnak a kutyák?

Neked nem harci eb kell, hanem őrző-védő.

Egyébként szerintem különösebben nem kell erre idomítani őket, ha téged megtámadna egy kutya, 100 %, hogy a sajátod megvéd ellene, sőt, megelőzi a támadást. De arra nem nevelheted, hogy minden arra járó kutyát megtámadjon, nehogy azok téged támadjanak. Egyszerűen nem jól gondolkodsz, ennyi, és ha így gondolkodsz, felteszem, még nem volt kutyád, nem ismered őket.

2013. jún. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!