Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Alomra/kutyapelenkara tudnék...

Alomra/kutyapelenkara tudnék szoktatni egy szobacicák mellett tartott pici Máltai kutyust?

Figyelt kérdés
Ha pl valamiért nem tudom levinni mikor éppen kell neki,nem szeretném ha becsinálna vagy ilyesmi. A kérdés elméleti, még csak tervezzük a kutyust.
2009. okt. 15. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez most nem szemrehányás akarna lenni, de a pelenka soha nem helyettesítheti a sétát!


Ha már most előre látható hogy lesz olyan hogy nem tudjátok levinni, akkor inkább nem vállaljatok kutyát. Lehet hogy a macska jól elvan így de egy kutya nem :(

2009. okt. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem helyettesítnek szántam,csak érdekel,hogy ez hogyan működik,mert kutyaink mindig csak udvaron voltak és nem tudom hány óránként kell levinni őket.Pl ha a macskak kinti-bentiek lennének akkor is akarnék almot,nehogy ha benn jön rá elengedje csak úgy bárhol.
2009. okt. 15. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!