Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutya honnan tudja hogy...

A kiskutya honnan tudja hogy a kutyapelenkára kell végeznie a dolgát? Érdemes venni?

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 23:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ne álmdozz, ez nem csodaszer, neked kell kemény munkával megtanítani.
2010. júl. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Dolgozunk az ügyön.egész jól haladunk de azért történnek balesetk,és sok helyen olvastam hogy kutyapelusra végezte a dolgát stb..az jó lenne mert mégiscsak jobb mint a szőnyeg
2010. júl. 20. 23:55
 3/20 anonim válasza:
ha a földre pisil, a kutyapelenkával töröld fel. legközelebb (persze ez sem 100%) érezni fogja a szagot a kutyapelenkán, és oda fog pisilni. nálam bevált :) sok sikert.
2010. júl. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Babapelus nem jó?Mert az van kéznél.
2010. júl. 21. 00:12
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

kutyapelenkaa?? úrristen xD

ha bekakil bepisil, vidd odaa verd el a fenekét (nem azt mondom verd le a veséjét).. és tedd ki az ajtón.. ha ezt párszor megcsinálod.. a kutyus kifog kéredzkedni az ajtón.

2010. júl. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

A kutyapelenkának annyi köze van a babapelenkához, hogy ugyanúgy nedvszívó. (tehát nem, nem jó helyette)

Ha máshova pisil a lakásban, a pelussal felitatod, aztán domestosos vízzel felmosod a területet, h legközelebb ne érezze ott a szagot, és ne piszkítson oda. Egyértelmű jelei vannak annak, ha pisilnie kell, ilyenkor ráteszed a pelenkára, és ha szerencsés vagy, oda végzi a dolgát. Nekem mindig lemászott róla, és 2 cm-el arrébb pisilt. Legközelebb nem rátettem, hanem odavezettem és megmutattam neki, azóta szinte teljesen jól használja.

2010. júl. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Boccs az off-ért, de ilyenkor ti 0-24 órában lesitek a kutyát hogy mikor készül becsinálni? Mert gondolom csak akkor van valami haszna (ha van) ha következetesen minden alkalommal ráteszitek a pelenkára.
2010. júl. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nemááááá!!Kutyapelus???Most komolyan???Egy kutyu nem egy kisgyerek,neki ott az udvar,a kert ,az utca,a mező...a mittommén,ahova kiviszi a gazdi sétálni!!Az egy dolog,hogy a cicóim alomba pisilnek,de hát pelusba??Tényleg ez a normális??Nem téged bántalak,de szerintem mindennek megvan a rendje(hozzáteszem,nálam nagyobb macska fun-t-nem látott a föld,ahogy én szeretem őket,az nem normális...de tényleg,pisiltesd a szabadban őt!!
2010. júl. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Nekem pl. nincs kertem, utcára meg még nem vihetem, mert nincs meg az összes oltása. Nem mindenki használ kutyapelenkát, lehet helyettesíteni pl. újságpapírral is, de azt az enyém biztos széttépné. Sőt, hallottam olyanról is, aki macskaalmot használ. Valahol nekik is el kell végezni a dolgukat :) én alig várom, h sétáltatható, teljesen szobatiszta kutyám legyen.


Az utolsó előtti hozzászólónak: többnyire evés, alvás, játék után pisil, szóval nem kell 24 órán keresztül a nyomában lenni, mert kiszámítható. De én pl. az első két napban igen, 0-24ig néztem h mit csinál... :)

2010. júl. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A félre értések elkerülése végett a kutya pelenke az nem olyan mint a baba pelenka amit a gyerek háccsójára illesztesz és akkor rendeltetés szerű a használata. A kutya pelus az 1 lapos bigyó mint 1 lábtörlő szőnyeg csak épp olyasmi anyagból mint a gyerek pelus. Le kell tenni v-hova azt kész a kutya rámászik azt kész.
2010. júl. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!