Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felnőtt, szobatiszta kutyát...

Felnőtt, szobatiszta kutyát rá tudok szoktatni kutyapelenkára?

Figyelt kérdés

Sajnos egy súlyos betegség miatt úgy alakult az életem,hogy több időre kell egyedül hagynom a lakásban a kutyámat,mint ahogy eddig tettem.Szeretném elérni,hogy minden aggodalom nélkül használja a pelenkát,mert neki sem tesz jót ha addig tartogatja amíg hazaérek.

Kérlek benneteket,hogy ne szidni kezdjetek hogy akkor ajándékozzam el mert ez állatkínzás stb.Tényleg ötleteket várok,mert megválni nem szeretnék tőle semmiképpen.


2009. okt. 16. 08:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kutyaalom lenne a megoldás, nem a pelenka. Az én 15 éves kutyám, amikor a Chusing kór miatt nem tudta tartani a vizeletét, adam rá. De a székletét rendesen kint végezte.

Jobbulást kívánok!

2009. okt. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem meg valakit megkérhetnél hogy egy kissebb összegért cserébe nézzen már rá néha a kutyádra..


Bezárva tartani a lakásba egy kutyát amúgy sem szerencsés, be fog kattanni kell valaki aki leviszi sétálni mozogni..

2009. okt. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt javaslom, hogy kérj meg valakit, hogy a megszokott időben sétáltassa meg a kutyit. A kutyákban annyira erős a megfelelni vágyás, hogy inkább szenvedni fog az utolsó pillanatig, csak hogy be ne csurranjon, aztán, ha megtörténik, lelki beteg lesz, mert "nem volt jó kutya".


Biztosan van egy rendes szomszéd, vagy ismerős, akire rá lehet egy ilyen feladatot bízni. Mi egy kb.3 km-re lakó ismerős 2 kutyiját látjuk el mindig, amikor nincsenek itthon vagy későn érnek haza. Nekünk szerencsére rendes a szomszédunk, rá bízhatjuk az ilyen feladatokat. Fizetség? Egy köszönöm szépen éppen elég az "átadáskor".


Ha nincs ilyen ismerősöd, megkérhetsz egy közelben lakó tinit, ők néhány száz forintért boldogan sétáltatják, szeretgetik a kutyusokat!

2009. okt. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eddig egy barátnőm levitte délután,de sajnos ők elköltöznek meg nem várhatom el tőle hogy ennyiszer jöjjön.A szomszédaimat nem is ismerem nálunk nincs olyan jó közösség.Egy idegen tinire meg nem bíznám sem a lakáskulcsomat,sem a kutyámat.Mindegy majd kialakul.Azért köszönöm a válaszokat...
2009. okt. 17. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!