Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek jó kiállítási...

Szerintetek jó kiállítási border collie? (többi lent)

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2013. jún. 30. 14:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
köszi :) a szemét mondták már hogy világos, a lába nem megy annyira hátra, én tettem oda. Amúgy fiatal szuka :)
2013. júl. 1. 09:23
 12/18 anonim ***** válasza:

Akkor elnézést :)

Olyan a szőre,mint a fiatal kanoknak szokott,megtévesztett :)

Honnan való?

Neki nem érdemes ennyire hátrarakni a lábát. Nagyon lejt igy.Nem csinálnál képet,előrébb rakott lábakkal?Kiváncsi lennék rá :)

Amúgy szép kutya,nekem tetszik.Nincs tökéletes,csak a tenyésztők jobban el tudják rejteni a hibáikat.És sajnos a bordernél ez pár éve jelllemző,hogy mindenhol az egyik kennel nyer.Ki is koptak az emberek,akik régen mindig jártak kiállitásokra,nem véletlenül

2013. júl. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

StandStill kennel [link]

[link]

2013. júl. 1. 13:38
 14/18 anonim ***** válasza:

Ezeken a képken máris sokkal jobb :)

Szép kutyus,gratulálok hozzá.A kiállitásokhoz kitartást, csak az kell.Menj el minél többre,figyeld melyik biró milyen tipusú kutyákat hoz ki győztesnek,és amelyik a te kutyusod tipusát,azokhoz érdemesebb nevezni.

2013. júl. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nah így tényleg sokkal jobban néz ki, ezekkel a fotókkal kellett volna kezdened.
2013. júl. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mi az hogy nagyon csúnya?? Szép nagyon a háta eléggé leejt de ezen lehet javítani van remény!! :)
2013. júl. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

azért lejt mert úgy tettem :)

friss kép: [link]

2013. júl. 28. 20:48
 18/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép itt a háta! :)
2013. aug. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!